Povezane vesti

Ko najbrže gubi antitela? Epidemiolog Petrović otkrio važnu stvar o kineskoj vakcini

Ko najbrže gubi antitela? Epidemiolog Petrović otkrio važnu stvar o kineskoj vakcini

Alo 20.08.2021
Treća doza se po pravilu daje posle šest meseci ali ima vakcina gde se imunitet gubi i posle tri meseca. Dok se broj zaraženih virusom korona povećava, u Srbije pre tri dana počela imunizacija trećom dozom vakcine. Kako je saopšteno svi koji su… »
Korona virus i vakcinacija u Srbiji: „Sve kombinacije za treću dozu su bezbedne, izuzetak sa Sputnjikom“, tvrdi Darija…

Korona virus i vakcinacija u Srbiji: „Sve kombinacije za treću dozu su bezbedne, izuzetak sa Sputnjikom“, tvrdi Darija…

Danas 20.08.2021
Dok se broj zaraženih virusom korona povećava, u Srbiji je počela imunizacija trećom dozom vakcine, iako Svetska zdravstvena organizacija (SZO) i Evropska agencija za lekove (EMA) još nisu dale preporuku o dodatnoj dozi. U domovima zdravlja u Srbiji… »
Od jutros veće gužve za 3. Dozu na Beogradskom sajmu: Za tri dana buster dozu primilo 1000 Beograđana

Od jutros veće gužve za 3. Dozu na Beogradskom sajmu: Za tri dana buster dozu primilo 1000 Beograđana

Kurir 20.08.2021
Za tri dana, od kada postoji mogućnost da građani Srbije prime i treću dozu vakcine protiv korona virusa, samo u hali 11 na Beogradskom sajmu tu opciju iskoristilo je skoro 1.000 ljudi. Ovog jutra formirani su i redovi ispred sajma, a o tome koje… »
Da li su sve kombinacije vakcina bezbedne? Darija Kisić iznela stav o trećoj dozi

Da li su sve kombinacije vakcina bezbedne? Darija Kisić iznela stav o trećoj dozi

Alo 20.08.2021
Osim što su sve kombinacije bezbedne, ministarka napominje da su u Srbiji i dostupne sve vakcine. Prema istraživanjima sve kombinacije su bezbedne kad se govori o trećoj dozi, kaže ministarka za rad i članica Kriznog štaba Darija Kisić… »
"Radi moje i sigurnosti mojih ukućana": Za tri dana treću dozu na Beogradskom sajmu primilo skoro 1.000 ljudi (video)

"Radi moje i sigurnosti mojih ukućana": Za tri dana treću dozu na Beogradskom sajmu primilo skoro 1.000 ljudi (video)

Blic 20.08.2021
Za tri dana, koliko postoji mogućnost da građani Srbije prime i treću dozu vakcine protiv korona virusa, samo u hali 11 na Beogradskom sajmu to je učinilo skoro 1.000 ljudi. Zainteresovanih za treću dozu ima i danas, gužve nema, ali se tokom… »

Vesti dana »