Повезане вести
И у томе се такмиче – ко се најдуже излежава, добија 300 евра
РТС 20.08.2021
У етно-селу Брезна у Црној Гори у току је јубиларно, десето, такмичење у лежању. Организатори несвакидашњег надметања припремили су награду за победника у износу од 300 евра, и навели да је реч о „заради новца на најлакши… »
У Црној Гори јединствено такмичење на свету: Ко најдуже лежи добија 300 евра
РТВ 20.08.2021
ПОДГОРИЦА - У црногорском етно селу Брезна данас је почело 10. јубиларно такмичење у излежавању, јединствено у свету. Ко најдуже буде издржао у овом необичном такмичењу понеће награду од 300 евра. Како је саопштено на фејсбук… »
Вести дана »
Председник Вучић се састао са тимовима задуженим за енергетску стабилност
РТВ пре 55 минутајош 31 повезана
Овај папир никако не смете да прескочите приликом легализације! Почео упис објеката, траје само неколико дана, а ево шта све морате знати
Курир пре 29 минутајош 50 повезаних
(Видео) Разбуктао се рат, већ има мртвих! Борбени авиони гађају, пакао почео у зору: Одјекују експлозије, у току масовна евакуација
Блиц пре 1 сатјош 33 повезане
Почела легализација објеката у Србији. Пријаве могуће електронски, у Поштама и општинама
Ист медиа пре 1 сатјош 23 повезане



