Povezane vesti
Preminuo japanski glumac Soni Čiba, legendarni Hatori Hanzo iz Kill Bill
N1 Info 20.08.2021
Japanski glumac i majstor borilačkih veština Soni Čiba umro je u 82. godini od komplikacija izazvanih koronavirusom. Čiba je bio zvezda u Japanu, a široj publici najpoznatiji je po svojoj nezaboravnoj ulozi majstora mačeva u filmu Kill Bill Kventina… »
Preminuo glumac iz filma „Kill Bill“: Bio zaražen koronom
Nova 20.08.2021
Japanski glumac Šiniči Soni Čiba, publici poznat kao zvezda filma "Kil Bil", preminuo je u četvrtak u bolnici u Kimicu u 83. godini života, prenosi "Variety". Ovu tragičnu vest potvrdio je njegov agent. Prema pisanju japanskih medija, glumac je navodno… »
Vesti dana »
(Foto, video) Vozač BMW-a odjednom dodao gas i zakucao se u taksi. Očevici opisali jezive detalje nesreće u Novom Sadu: "Auto zanela velika brzina"
Blic pre 13 minutajoš 5 povezanih
(Video) "Ona je prekinula odnos..." Princ od Vranje o vezama i tome kakav je kada se zaljubi, a šta radi kada ljubav nije uzvraćena
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Red Bul izrazio žaljenje zbog komentara koji su doveli do pretnji Antoneliju
Danas pre 2 satajoš 1 povezana




