Povezane vesti

Moja: "Nadal već neko vreme nije dobro"

Moja: "Nadal već neko vreme nije dobro"

Sportske.net 21.08.2021
Rafael Nadal pre nekoliko dana objavio je da neće nastupiti na predstojećem US Openu, zbog povrede stopala. Španac je prvo propustio Vimbldon i Olimpijske igre, a potom je po povratku posle turnira u Vašingtonu, propustio Toronto i Sinsinati i do… »
"Rafa Već neko vreme nije dobro, bolovi su veliki": Nadalov trener se oglasio o povredi Španca

"Rafa Već neko vreme nije dobro, bolovi su veliki": Nadalov trener se oglasio o povredi Španca

Večernje novosti 21.08.2021
Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN To je svakako zabrinulo navijače španskog tenisera čija povreda stopala je očigledno dosta ozbiljnija nego što se činilo u prvi mah. Povodom zdravstvenog stanja "bika sa Majorke" oglasio se i njegov trener Karlos Moja. - Već… »
Rafin trener ističe: ‘Rafa već neko vreme nije dobro! Bolovi na šljaci su manji’

Rafin trener ističe: ‘Rafa već neko vreme nije dobro! Bolovi na šljaci su manji’

Hot sport 21.08.2021
Španac neće igrati do kraja sezone! Rafael Nadal je već propustio Olimpijske igre u Tokiju i Vimbldon. Španac već dugo ima problema sa stopalom i u petak je objavio da neće igrati do kraja sezone. – Već neko vreme Nadal nije dobro. Činjenica je… »
Retka bolest je pravi razlog zašto je Nadal otkazao US Open

Retka bolest je pravi razlog zašto je Nadal otkazao US Open

Nova 21.08.2021
Rafael Nadal odlučio je da ne igra na US Openu zbog problema sa zdravljem, ali i da do kraja sezone ne nastupa. Sve ovo je podiglo veliku prašinu u teniskom svetu. Od polufinala Rolan Garosa kada je poražen od Novaka Đokovića više nije onaj stari… »
„Zabrinut sam za budućnost Nadala, povreda je ozbiljnija“

„Zabrinut sam za budućnost Nadala, povreda je ozbiljnija“

Nova 21.08.2021
Aleks Koreča, nekada drugi teniser sveta, detaljno je analizirao ono što je poznato o zdravlju Rafaela Nadala. Nije ni najmanje iznenađen što je Rafa odlučio da preskoči gotovo čitavu američku turneju (izuzev dva meča u Vašingtonu) i da do kraja… »

Vesti dana »