Povezane vesti
Vučić: Ne postoji zakon i princip po kojem bih mogao izručiti Duška Kornjaču
Al Jazeera 21.08.2021
Bosna i Hercegovina je za ratnim komandantom opštine Čajniče, koji se nalazi u Srbiji, raspisala potjernicu. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne postoji zakon ni princip po kojem bi mogao izručiti Dušana Kornjaču. Vučić je, upitan da… »
Vučić: Nema osnova za izručenje optuženog za ratne zločine u BiH
Slobodna Evropa 21.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne postoji zakon ni princip po kojem bi mogao da izruči begunca iz BiH Dušana Kornjaču, ratnog komandanta opštine Čajniče. Kornjača, za kojim je u BiH raspisana poternica zbog progona nesrpskog… »
Vučić: Moj slobodni um ne možete naterati da slušam
Nova 21.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne postoji zakon ni princip po kojem bi mogao da izruči Dušana Kornjaču. Vučić je, upitan da komentariše pisanje lista „Danas“ u kojem se naprednjačka vlast optužuje da štiti zločince, a u vezi slučaja… »
Vučić o dušku kornjači: Neću, a nemam ni pravo da ga isporučim!
Večernje novosti 21.08.2021
Foto: Printskrin Vučić je rekao da je Duško Kornjača državljanin Srbije čije izručenje traži BiH i prozapadna opozicija i da se radi o uglednom lekaru. - Po kom zakonu tražite od mene da hapsim Srbe? Vama (DOS) je posao bio da šaljete srpsko meso u… »
Vesti dana »
SRCE: Oslobađanje Veselina Milića je legalizacija policijskog saučesništva u zločinima
Beta pre 1 satjoš 52 povezane
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Beta pre 4 satijoš 28 povezanih
Skupština Srbije: Poslanici o finansiranju političkih aktivnosti i o Predlogu zakona roditelj-negovatelj
NIN pre 2 satajoš 75 povezanih
Najmanje 21 žrtva ruskog napada projektilima i dronovima na Ukrajinu, glavna meta bio Kijev
Beta pre 2 satajoš 56 povezanih





