Povezane vesti

Jelena Rozga: Moj idealan frajer mora biti duhovit jer volim da se smejem

Jelena Rozga: Moj idealan frajer mora biti duhovit jer volim da se smejem

Nova 21.08.2021
Pevačica Jelena Rozga ne voli previše da priča o svom privatnom životu, ali se sada dotakla detinjstva, kao i emotivnog statusa. Rozgra tvrdi da je trošila emocije na porešne osobe, ali da je iz svakog iskustva naučila nešto novo. „Divno je kada… »
Trošila sam se na pogrešne ljude! Jelena Rozga progovorila o svom emotivnom statusu i idealnom partneru!

Trošila sam se na pogrešne ljude! Jelena Rozga progovorila o svom emotivnom statusu i idealnom partneru!

Mondo 21.08.2021
Jelena Rozga otkrila koje osobine treba da poseduje njen pravi muškarac. Jelena Rozga otkrila koje osobine treba da poseduje njen pravi muškarac. Jelena Rozga svoj privatan život vešto skriva od očiju javnosti, a sada je naoravila mali presedan, te… »
"Trošila sam emocije na pogrešne": Jelena Rozga nikad iskrenija o partnerima, ljubavi i detinjstvu

"Trošila sam emocije na pogrešne": Jelena Rozga nikad iskrenija o partnerima, ljubavi i detinjstvu

Blic 21.08.2021
Pevačica Jelena Rozga ne voli previše da priča o svom privatnom životu, ali se sada dotakla detinjstva, kao i emotivnog statusa. - Detinjstvo je bilo lepo i bezbrižno, ali uz balet imalo je dozu discipline koja se morala poštovati tako da sam već u… »

Vesti dana »