Povezane vesti
Sirotani: Jeli na haubi, Vučić pravio sendviče Tomi Moni (foto)
Pravda 21.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ministar Tomislav Momirović i direktor "Puteva Srbije" Zoran Drobnjak, doručkovali su jutros sa haube automobila. Na meniju je bilo pola kile hleba za svakoga, zatim majonez, mortadela i paradajz. Glavni "kuvar" bio je… »
„Radni doručak“ Vučića, Momirovića i Drobnjaka: Sendvič s mortadelom i majonezom
N1 Info 21.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas gradilišta na istoku Srbije. Vučić je na Instagram nalogu „Budućnost Srbije“ objavio fotografiju doručka, koji deli sa ministrom Tomislavom Momirovićem i v.d. direktorom Puteva Srbije Zoranom Drobnjakom… »
Predsednički doručak na gepeku! Pola kile hleba, majonez, mortadela i paradajz Vučić: Najbolji doručak! Slika koja se retko…
Kurir 21.08.2021
GOLUBAC - Najbolji doručak. Pola kile hleba za svakoga, majonez, mortadela i paradajz. Spremni za obilazak novih gradilišta na Istoku Srbije, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom Instagram nalogu budućnost Srbije. Do kraja juna nova… »
Slika koja se retko viđa: Predsednik Vučić doručkuje na gepeku automobila
Večernje novosti 21.08.2021
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav Naime, na fotografiji predsednik Vučić, ministar Momirović i predsednik izvršnog odbora, Putevi Srbije Drobnjak doručkuju na gepeku automobila. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Najbolji… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za ponedeljak, 11. avgust: Sunčano, a na jugu i istoku veoma toplo
Beta pre 5 satijoš 7 povezanih

Najviši vulkan u Evroaziji izbacio pepeo na visinu od 12 kilometara! Ide u ovom pravcu, može da padne na ova mesta: Aktivnost se ne smiruje
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Vens: SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog; Rute: Kijev treba de fakto da prizna teritorije pod kontrolom Rusije
RTS pre 35 minutajoš 4 povezane

(Video, foto) urušile se zgrade u Turskoj, ima mrtvih! Nakon snažnog potresa usledilo još 20, izdato hitno upozorenje građanima: Obustavljen avio-saobraćaj
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Objavljen srednji kurs evra: Po ovim vrednostima menjačnice prodaju valute
Mondo pre 24 minutajoš 1 povezana