Povezane vesti

Oglasio se Alegri: Poznato je da li Ronaldo napušta Juventus!

Oglasio se Alegri: Poznato je da li Ronaldo napušta Juventus!

Hot sport 21.08.2021
Iskusni stručnjak je otklonio dileme! Vreme je start Serije A! Juventus će u nedelju od 18:30h igratu protiv Udinezea. Dan pred utakmicu, na konferecniji za novare govorio je Masimilijano Alegri. Trener Juventusa se dotako i priče o tome da Kristijano… »
Ključalo je u Juventusu, poznato gde Ronaldo nastavlja karijeru

Ključalo je u Juventusu, poznato gde Ronaldo nastavlja karijeru

Nova 21.08.2021
Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri rekao je da će Kristijano Ronaldo ostati u klubu, precizirajući da je takva uveravanja dobio od samog Portugalca. „Da razjasnimo, Ronaldo mi je rekao da ostaje u Juventusu“, rekao je Alegri koji je na… »
Alegri: Ronaldo mi je rekao da ostaje u Juventusu

Alegri: Ronaldo mi je rekao da ostaje u Juventusu

Beta 21.08.2021
Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri rekao je danas da će Kristijano Ronaldo ostati u tom klubu, precizirajući da je takva uveravanja dobio od samog Portugalca. "Da razjasnimo, Ronaldo mi je rekao da ostaje u Juventusu", rekao je Alegri koji… »
Alegri o Ronaldovoj sudbini - Sada je sve jasno

Alegri o Ronaldovoj sudbini - Sada je sve jasno

Sportske.net 21.08.2021
Kristijana Ronalda mediji širom Evrope sele iz dana u dan. Prevashodno bio je pred povratkom u Real Madrid, pa Mančester junajted, a potom na putu ka drim-timu Pari Sen Žermena. Nedavno se i Portugalac oglasio povodom glasina o odlasku u Madrid i… »

Vesti dana »