Povezane vesti

Udala se Sajsi MC! Pevačica blista u belom - Osvanula slika prvog plesa mladenaca! (foto, video)

Udala se Sajsi MC! Pevačica blista u belom - Osvanula slika prvog plesa mladenaca! (foto, video)

Mondo 21.08.2021
Poznata reperka rekla sudbonosno "da". Poznata reperka rekla sudbonosno "da". Reperka Ivana Rašić, poznatija kao Sajsi MC, godinama već hara muzičkom scenom i svojim objavama često intrigira javnost, ali sada je usledio zaista pravi šok za sve njene… »
Ekskluzivna fotka s venčanja Sajsi MC: Ja se udala

Ekskluzivna fotka s venčanja Sajsi MC: Ja se udala

Nova 21.08.2021
Reperka Ivana Rašić, poznatija kao Sajsi MC stala je danas "na ludi kamen", što je potvrdila za Nova.rs. Sajsi je vest, bez ikakvih detalja i pompe, prvobitno objavila na društvenim mrežama kratko napisavši: „Ja se udala“. Na Tviteru je objavila… »
Udala se Sajsi MC! Reperka izgovorila da u venčanici kao salivenoj, a ovo je njen muž kog javnost retko viđa! (video)

Udala se Sajsi MC! Reperka izgovorila da u venčanici kao salivenoj, a ovo je njen muž kog javnost retko viđa! (video)

Kurir 21.08.2021
Reperka Ivana Rašić, poznata kao Sajsi MC, stala je na ludi kamen. Ivana retko govori o privatnom životu, a sada su na Instagramu njenog prijatelja osvanuli snimci sa venčanja, pa je javnost imala priliku da vidi njegog partnera. Inače, Sajsi se sa… »

Vesti dana »