Povezane vesti

Poraz čuvenog boksera sa Filipina: Pakjao izgubio u meču za titulu prvaka sveta

Poraz čuvenog boksera sa Filipina: Pakjao izgubio u meču za titulu prvaka sveta

Večernje novosti 22.08.2021
FOTO: AP/Tanjug Pauza od dve godine očigledno je ostavila traga na Filipincu i Kubanac je slavio jednoglasnom odlukom sudija. Pakjau je ova borba bila možda poslednja u karijeri, s obzirom na to da ima 42 godine, a u budućnosti bi mogao da se posveti… »
Pakjao poražen u borbi za VBA titulu

Pakjao poražen u borbi za VBA titulu

Sportski žurnal 22.08.2021
Kubanac Jordenis Ugas je slavio jednoglasnom sudijskom odlukom (115:113, 116:112, 116:112). Nekada je Filipinac Meni Pakjao bio neporažen u profesionalnom boksu, a sada je na skoru 62-8. Noćas je poražen od Kubanca Jordenisa Ugasa u Las Vegasu u borbi… »
Kraj za "Pakmena"? Posle onoga što se desilo noćas, Filipinac se povlači?

Kraj za "Pakmena"? Posle onoga što se desilo noćas, Filipinac se povlači?

Sportske.net 22.08.2021
Manu Pakvajo je na ivici, odbio je da kaže da li je ovo poslednja borba, ali posle noćašnjeg poraza u Las Vegasu od Jordanisa Ugasa čini se da je za legendarnog Filipinca došao kraj. "Pakmen" se borio za titulu u super-velteru u verziji VBA, a… »
Legendarni bokser dobio batine, SAD bi da bude predsednik? Pakjao izgubio titulu i sprema kandidaturu za izbore!

Legendarni bokser dobio batine, SAD bi da bude predsednik? Pakjao izgubio titulu i sprema kandidaturu za izbore!

Mondo 22.08.2021
Nije uspeo da stigne do WBA titule... Nije uspeo da stigne do WBA titule... Legendarni bokser Meni Pakjao poražen je u borbi od Jordenisa Ugasa u Las Vegasu, a to je bila možda i poslednja borba u karijeri slavnog Filipinca. Pakjao je meč izgubio… »
Pakjao poražen u borbi za titulu, sad bira između boksa i politike

Pakjao poražen u borbi za titulu, sad bira između boksa i politike

Nova 22.08.2021
Bokserska legenda Meni Pakjao, doživeo je poraz u najverovatnije svojoj poslednjoj borbi u karijeri, jer ga je u Las Vegasu jednoglasnom odlukom sudija pobedio Jordenis Ugas. Pakjao se posle dve godine pauze vratio u ring nakon velike pobede protiv Kita… »

Vesti dana »