Povezane vesti

Sve se nadam, sine, da ćeš mi doći u san: Stefana (9) ubio bahati vozač, reči njegovog oca kidaju dušu

Sve se nadam, sine, da ćeš mi doći u san: Stefana (9) ubio bahati vozač, reči njegovog oca kidaju dušu

Mondo 22.08.2021
Udes se dogodio 18. jula na Karaburmi, a samo četiri dana kasnije, Stefan je preminuo u bolnici. Udes se dogodio 18. jula na Karaburmi, a samo četiri dana kasnije, Stefan je preminuo u bolnici. Danas je tačno mesec dana kako je Stefan (9) preminuo… »
Potresne reči Stefanovog oca, mesec dana od smrti dečaka: Sve se nadam doći ćeš mi u san, a nema te

Potresne reči Stefanovog oca, mesec dana od smrti dečaka: Sve se nadam doći ćeš mi u san, a nema te

Telegraf 22.08.2021
Saobraćajna nesreća na Karaburmi desila se 18. jula u večernjim časovima, dečak preminuo od povreda četiri dana kasnije. Danas se navršava mesec dana od tragične smrti 9-godišnjeg Stefana Balića. Otac dečaka, koji je preminuo četvrtog dana od… »
Saznajemo: Bahati vozač sa Karaburme koji je pregazio malog Stefana, pa pobegao, pre 9 godina na istom pešačkom prelazu…

Saznajemo: Bahati vozač sa Karaburme koji je pregazio malog Stefana, pa pobegao, pre 9 godina na istom pešačkom prelazu…

Blic 21.08.2021
Istraga protiv Lazara Galića (38) koji je pre tačno mesec dana kolima na Karaburmi pokosio oca i njegovo dvoje dece na pešačkom prelazu na Karaburmi, zbog čega je Stefan Balić (9) četiri dana kasnije preminuo u bolnici, privodi se kraju. Kako… »

Vesti dana »