Povezane vesti

Poslanik SNS: Tužilaštvo da pokrene proces protiv Dragana Vasiljkovića zbog promovisanja Đinđićevog ubice

Poslanik SNS: Tužilaštvo da pokrene proces protiv Dragana Vasiljkovića zbog promovisanja Đinđićevog ubice

Slobodna Evropa 22.08.2021
Poslanik vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) Dragan Šormaz pozvao je danas (22. avgust) tužilaštvo da reaguje na vest da fondacija osuđenog ratnog zločinca Dragana Vasiljkovića deli majice sa likom ubice premijera Srbije Zorana Đinđića. "Ja… »
Šormaz o akciji Kapetana Dragana: Šta je za hapšenje ako ovo nije?

Šormaz o akciji Kapetana Dragana: Šta je za hapšenje ako ovo nije?

RTV 22.08.2021
BEOGRAD - Poslanik Srpske napredne stranke Dragan Šormaz pozvao je danas tužilaštvo da reaguje povodom vesti da fondacija Dragana Vasiljkovića, koji je u Hrvatskoj osuđen za ratne zločine, deli majice sa likom Zvezdana Jovanovića, osuđenog zbog… »
Šormaz o Kapetanu Draganu i majicama s likom ubice Đinđića: Čekam tužilaštvo 48h

Šormaz o Kapetanu Draganu i majicama s likom ubice Đinđića: Čekam tužilaštvo 48h

N1 Info 22.08.2021
Reagujući na Tviteru na vest portala nova.rs da fondacija Dragana Vasiljković, poznatijeg kao Kapetan Dragan, deli majice sa likom Zvezdana Jovanovića, ubice Zorana Đinđića, kao i da planira peticiju za njegovo oslobađanje, poslanik SNS Dragan… »
Šormaz: Tužilaštvo da pokrene proces protiv Kapetana Dragana zbog majica sa likom ubice Djindjića

Šormaz: Tužilaštvo da pokrene proces protiv Kapetana Dragana zbog majica sa likom ubice Djindjića

Radio sto plus 22.08.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Dragan Šormaz pozvao je tužilaštvo da reaguje na vest da fondacija Dragana Vasiljkovića deli majice sa likom ubice premijera Srbije Zorana Djindjića. “Ja ne znam šta je za hapšenje, sudjenje, zabranu delovanja ako… »
Šormaz: Osuđujem i Vulina, sve i da ga Vučić podržava

Šormaz: Osuđujem i Vulina, sve i da ga Vučić podržava

Danas 22.08.2021
Ukoliko nadležno tužilaštvo ne bude reagovalo u ova dana, ja ću lično podneti prijavu protiv takozvanog kapetana Dragana, osuđenog ratnog zločinca, zbog svega što je radio u ratovima tokom devedesetih, sramoteći srpski narod, jer danas veliča… »
Šormaz traži hapšenje kapetana Dragana zbog podrške ubici Đinđića

Šormaz traži hapšenje kapetana Dragana zbog podrške ubici Đinđića

Nova 22.08.2021
Reagujući na Tviteru na vest našeg portala da fondacija Dragana Vasiljković, poznatijeg kao Kapetan Dragan, deli majice sa likom Zvezdana Jovanovića, ubice Zorana Đinđića, kao i da planira peticiju za njegovo oslobađanje, poslanik SNS Dragan… »

Vesti dana »