Povezane vesti

Nisi ti kriva što si mrak! Oglasio se muž Jovane Jeremić - iznenadio sve porukom nakon vesti o prelasku na Pink!

Nisi ti kriva što si mrak! Oglasio se muž Jovane Jeremić - iznenadio sve porukom nakon vesti o prelasku na Pink!

Mondo 22.08.2021
Suprug Jovane Jeremić javno čestitao prelazak na televiziju Pink. Suprug Jovane Jeremić javno čestitao prelazak na televiziju Pink. Nedavno je u svim domaćim medijima odjeknula vest da je Jovana Jeremić zvanično postala deo Jutarnjeg programa… »
Jovani Jeremić se muž javno obratio nakon prelaska na pink! Evo šta joj je poručio, njegove reči sve iznenadile: Ti si…

Jovani Jeremić se muž javno obratio nakon prelaska na pink! Evo šta joj je poručio, njegove reči sve iznenadile: Ti si…

Kurir 22.08.2021
Voditeljka Jovana Jeremić potvrdila je da prelazi na ružičastu televiziju, a sada se tim povodom oglasio i njen suprug Vojislav Milošević. Naime, on se Jovani javno obratio putem Instagramua i poželeo sreću na novom poslu. - Daj svima domaći… »
Tajni detalji pregovora Jovane i Željka Mitrovića: "Znam da mi ovo niko neće verovati što sam ispričala"

Tajni detalji pregovora Jovane i Željka Mitrovića: "Znam da mi ovo niko neće verovati što sam ispričala"

Blic 22.08.2021
Jovana Jeremić, voditeljka, postala je deo ružičastog tima i počeće od 28. i 29. avgusta da vikendom vodi jutarnji program na TV Pink. Sada je Jovana za "Blic" otkrila detalje tajnog susreta sa Željkom Mitrovićem. - U prostoriji sam se našla sa… »
Ovo su dugo skrivani detalji tajnih pregovora Jovane Jeremić i Željka Mitrovića!

Ovo su dugo skrivani detalji tajnih pregovora Jovane Jeremić i Željka Mitrovića!

Vesti online 22.08.2021
Nakon mnogo spekulacija, TV Pink sada s ponosom može i zvanično da saopšti da je Jovana Jeremić postala deo ružičastog tima i da će počevši od 28. i 29. avgusta vikendom voditi jutarnji program na TV Pink. Dakle, svakog vikenda od 5:45 časova… »
Sada je i zvanično! Jovana Jeremić prelazi na televiziju Pink: Pričalo se da će voditi Zadrugu, ali evo koji format je…

Sada je i zvanično! Jovana Jeremić prelazi na televiziju Pink: Pričalo se da će voditi Zadrugu, ali evo koji format je…

Kurir 22.08.2021
Kako je TV Pink navikla gledaoce da svaka sezona bude bolja i uspešnija od prethodne, to će biti slučaj i sa predstojećom televizijskom sezonom. U prilog tome govori i činjenica da će pored nekih novih formata i serija koje će biti deo nove… »
Otkriveno na koju televiziju je prešla Jovana! Vodiće Jutarnji program - "Ovo znači da sam napravila nešto u karijeri!"

Otkriveno na koju televiziju je prešla Jovana! Vodiće Jutarnji program - "Ovo znači da sam napravila nešto u karijeri!"

Mondo 22.08.2021
Jovana Jeremić će prvu emisiju voditi 28. avgusta! Jovana Jeremić će prvu emisiju voditi 28. avgusta! Voditeljka Jovana Jeremić postala je deo ekipe Pink televizije. Jovana Jeremić će, počevši od 28. i 29. avgusta vikendom voditi jutarnji program… »

Vesti dana »