Povezane vesti

Krstičić spreman za kluž: „u Rumuniji nastavljamo pobednički niz“!

Krstičić spreman za kluž: „u Rumuniji nastavljamo pobednički niz“!

Hot sport 22.08.2021
Strelac pogotka protiv TSC-a uveren je u pobedu svog tima. Sledeća utakmica Crvene zvezde biće u Rumuniji protiv Kluža. U revanš meč igrači crveno-belih ulaze sa prednošću od 4:0. Nenad Krsitčić istakao da mu je značio taj gol i da je ovo jedan… »
Malo gradi vile, malo krčka gulaš – Borjan kao pravi domaćin VIDEO

Malo gradi vile, malo krčka gulaš – Borjan kao pravi domaćin VIDEO

Nova 22.08.2021
Kapiten Crvene zvezde Milan Borjan odmara se, ali i priprema za naredni izazov u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope i usput se opušta u prirodi. Borjan, koji je u subotu primio jedan gol na meču protiv TSC-a (pobeda Zvezde 3:1), dan kasnije je, poput… »
Krstičić sve bolji, već najavljuje pohod na Kluž!

Krstičić sve bolji, već najavljuje pohod na Kluž!

Sportske.net 22.08.2021
Crvena zvezda podiže formu. Ekipa Dejana Stankovića je uspela da savlada TSC, očigledan je napredak u igri tima koji nije izgledao tako dobro pre mesec dana. Jedan od junaka poslednje pobede jeste Nenad Krstičić, povratnik u redove Crvene zvezde… »
Majstorija na marakani za verne navijače: Zvezdu gledalo 120.000 ljudi, Krstičić oduševljen - Ovaj gol ću pamtiti!

Majstorija na marakani za verne navijače: Zvezdu gledalo 120.000 ljudi, Krstičić oduševljen - Ovaj gol ću pamtiti!

Mondo 22.08.2021
Iskusni vezista je postigao sjajan gol u pobedi crveno-belih. Iskusni vezista je postigao sjajan gol u pobedi crveno-belih. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC 3:1 u subotu u meču 6. kola Superlige Srbije i tako kompletirali odličnu sedmicu posle… »
Krstičić zadovoljan posle pobede: Navijači nam daju neverovatnu podršku, drago mi je da je stadion ponovo pun

Krstičić zadovoljan posle pobede: Navijači nam daju neverovatnu podršku, drago mi je da je stadion ponovo pun

Večernje novosti 22.08.2021
FOTO: M. Vukadinović Povratnik na stadion "Rajko Mitić" je postigao prvi pogodak u drugom mandatu u klubu, a pohvalio je i publiku za koju kaže da njemu i saigračima da je snagu. - Zaista mi znači gol koji sam postigao, prvi u drugom mandatu. Imali… »
Krstičić: Raduje me što nas je bodrilo 120 hiljada navijača

Krstičić: Raduje me što nas je bodrilo 120 hiljada navijača

Nova 22.08.2021
Fudbaleri Crvene zvezde su savladali TSC na stadionu "Rajko Mitić" sa 3:1 u okviru šestog kola Superlige Srbije. Jedan od zapaženijih igrača na ovom susretu je bio povratnik u crveno-bele redove Nenad Krstičić koji se upisao u strelce fenomenalnim… »

Vesti dana »