Povezane vesti

Vulin fotografisan sa bivšim vođom navijača Rada, tvrdi da ne zna ko je on

Vulin fotografisan sa bivšim vođom navijača Rada, tvrdi da ne zna ko je on

Radio 021 22.08.2021
Ministar policije Aleksandar Vulin fotografisan je zagrljen sa Vladimirom Kovačevićem Kovačem, nekadašnjim vođom navijača FK Rad i licem hapšenim za nelegalno nošenje oružja, objavila je Nova.rs. Ministar Vulin je potvrdio da je fotografija… »
Vulin fotografisan sa bivšim vođom navijača Rada, tvrdi da ne zna ko je on

Vulin fotografisan sa bivšim vođom navijača Rada, tvrdi da ne zna ko je on

IndeksOnline 22.08.2021
BEOGRAD – Ministar policije Aleksandar Vulin fotografisan je zagrljen sa Vladimirom Kovačevićem Kovačem, nekadašnjim vođom navijača FK Rad i licem hapšenim za nelegalno nošenje oružja, objavila je Nova.rs. Ministar Vulin je potvrdio da je… »
Vulin fotografisan sa bivšim vođom navijača Rada, tvrdi da ne zna ko je on

Vulin fotografisan sa bivšim vođom navijača Rada, tvrdi da ne zna ko je on

N1 Info 22.08.2021
Ministar policije, Aleksandar Vulin, fotografisan je zagrljen sa Vladimirom Kovačevićem Kovačem, nekadašnjim vođom navijača Fudbalskog kluba Rad i licem hapšenim za nelegalno nošenje oružja, objavio je portal Nova.rs. Ministar Vulin je potvrdio… »
Vulin u zagrljaju sa hapšenim navijačem Rada

Vulin u zagrljaju sa hapšenim navijačem Rada

Danas 22.08.2021
Ministar policije Aleksandar Vulin fotografisan je zagrljen sa Vladimirom Kovačevićem Kovačem, nekadašnjim vođom navijača FK Rad i licem hapšenim za nelegalno nošenje oružja, konkretno automatskog pištolja marke „škorpion“. Portal Nova.rs… »
Imam slike i sa jeremićem, đinđićem i đilasom: Ministar Vulin odgovorio na napade - mogu da budem kritikovan, znao sam sa…

Imam slike i sa jeremićem, đinđićem i đilasom: Ministar Vulin odgovorio na napade - mogu da budem kritikovan, znao sam sa…

Večernje novosti 22.08.2021
Foto: MUP - Fotografija mene i meni nepoznatog čoveka nastala je na koncertu Riblje Čorbe u ponedeljak. Sada ću proveriti ko je u pitanju i objaviću sve što saznam. Đilasovi mediji su mogli da objave još desetak fotografija različitih ljudi koji… »
Ministar Vulin u zagrljaju sa hapšenim navijačem FK Rad

Ministar Vulin u zagrljaju sa hapšenim navijačem FK Rad

Nova 22.08.2021
Ministar policije Aleksandar Vulin fotografisan je zagrljen sa Vladimirom Kovačevićem Kovačem, nekadašnjim vođom navijača FK Rad i licem hapšenim za nelegalno nošenje oružja, konkretno automatskog pištolja marke "škorpion". Portal Nova.rs… »

Vesti dana »