Povezane vesti

Holins: " Zvezda ima bogatu istoriju, pričao sam sa Beronom i Riversom, najbolja sredina za mene!"

Holins: " Zvezda ima bogatu istoriju, pričao sam sa Beronom i Riversom, najbolja sredina za mene!"

Sportske.net 22.08.2021
Novi košarkaš Crvene zvezde Ostin Holins doputovao je u Beograd kako bi se pridružio timu na pripremama za novu sezonu. Po svom dolasku, Holins će obaviti sve neophodne preglede kako bi neometano mogao da se uključi u trenažni proces, a prema… »
Sleteo Zvezdin kapitalac - Holins: Pričao sam sa Beronom i Riversom, želeo sam da budem deo ove priče

Sleteo Zvezdin kapitalac - Holins: Pričao sam sa Beronom i Riversom, želeo sam da budem deo ove priče

Mozzart sport 22.08.2021
Ostin Holins stigao u Beograd. Najnovije pojačanje KK Crvena zvezda američki bek Ostin Holins, stigao je u Beograd u subotu u večernjim časovima. U prvom intervjuu kao košarkaš crveno-belih istakao je da je pričao sa doskorašnjim saigračima i… »
Holins stigao u Beograd: ‘Video sam navijače – vatreni su! Razgovarao sam sa Riversom i Beronom’ (video)

Holins stigao u Beograd: ‘Video sam navijače – vatreni su! Razgovarao sam sa Riversom i Beronom’ (video)

Hot sport 22.08.2021
Najnovije pojačanje KK Crvena zvezda američki bek Ostin Holins, stigao je u Beograd u subotu u večernjim časovima. -Holins koji je potpisao jednogodišnji ugovor sa crveno-belima vrlo brzo će se priključiti ekipi i treninzima pred izuzetno zahtevnu… »

Vesti dana »