Povezane vesti

Terzić oduševljen Stanojevićem: Kod njega nema opuštanja

Terzić oduševljen Stanojevićem: Kod njega nema opuštanja

Nova 23.08.2021
Mladi fudbaler Partizana Nikola Terzić gotovo da ne može da veruje u ono što mu se dešava u poslednjih mesec dana. Asistirao je protiv Sočija u 90. minutu za 2:2 u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. „Zaista ne znam kako da… »
Stanojević posle Kolubare: Čestitam igračima na fokusu

Stanojević posle Kolubare: Čestitam igračima na fokusu

Vesti online 23.08.2021
Fudbaleri Partizana, slavili su sa 4:0 protiv Kolubare u Lazarevcu u meču 6. kola Superlige Srbije koji je obeležio dvostruki strelac Gomeš. Svoje zadovoljstvo nije krio trener crno belih, Aleksandar Stanojević: –Zadovoljni smo, momci su bili… »
Ko je Terzić, nova velika Nada Partizana? Došao "ispod radara", blistao u Prvoj ligi i sada preti Holenderu!

Ko je Terzić, nova velika Nada Partizana? Došao "ispod radara", blistao u Prvoj ligi i sada preti Holenderu!

Mondo 23.08.2021
Da li će biti u sastavu Partizana umesto Mađara? Ako ovako bude igrao... Da li će biti u sastavu Partizana umesto Mađara? Ako ovako bude igrao... Partizan je lako savladao Kolubaru u Lazarevcu (4:0), a meč je obeležio "slalom" talentovanog Nikole… »
Stanojević: Izuzetno fokusirani! Đurđević: Rival većeg kapaciteta (video)

Stanojević: Izuzetno fokusirani! Đurđević: Rival većeg kapaciteta (video)

Sportski žurnal 23.08.2021
Fudbaleri Partizana savladali su Kolubaru u Lazarevcu 4:0 u utakmici šestog kola Superlige Srbije. Crno-beli su sigli do pete pobede u prvenstvu i napravili lepu uvertiru za revanš protiv Santa Klare u plej-ofu Lige konferencija. Golove su postigli… »
Terzić sija posle prvenca za Partizan

Terzić sija posle prvenca za Partizan

Sportske.net 23.08.2021
Mladi fudbaler Partizana Nikola Terzić govorio je o svojim utiscima nakon pobede nad Kolubarom u Lazarevcu od 4:0. Terzić je vredno radio na pripremama, nastavio je po povratku u Beograd i započeo je susret sa Kolubarom čime je stigla potvrda da ide… »
Terzić presrećan: ‘Idemo na pobedu i nadamo se prolazu!’

Terzić presrećan: ‘Idemo na pobedu i nadamo se prolazu!’

Hot sport 23.08.2021
Ozbiljno se nameće treneru Stanojeviću! Nikola Terzić je mladi fudbaler Partizana, koji ozbiljno koristi šanse koje mu pruža šef stručnog štaba beogradskog Partizana – Aleksandar Stanojević. ‘Kad sam došao u Partizan bilo mi je mnogo teže… »
Stanojević nakon pobede: ‘Zadovoljan sam, čestitam igračima!’

Stanojević nakon pobede: ‘Zadovoljan sam, čestitam igračima!’

Hot sport 23.08.2021
Imao je razloga da bude zadovoljan! Partizan je više nego ubedljivo savladao ekipu Kolubare.. Slavili su beogradski ‘crno-beli’ sa 4:0 na gostujućem terenu, a mrežu su tresli Lutovac, Terzić i Rikardo u dva navrata. ‘Zadovoljan sam, fokusirani… »
Posle Atlantika, kolubara "plitka" za Partizan! Crno-beli ubedljivi u Srbiji, pred revanš sa Santa Klarom postigli četiri…

Posle Atlantika, kolubara "plitka" za Partizan! Crno-beli ubedljivi u Srbiji, pred revanš sa Santa Klarom postigli četiri…

Sportal blic 22.08.2021
pobedili su Kolubaru u Lazarevcu sa 4:0 (2:0) u 5. kolu Superlige Srbije i tako zadržao stoprocentni učinak u prvenstvu - pet od pet! Crno-beli su rutinski "prežalili" poraz od Sante Klare u prvom meču plej-ofa za Ligu konferencija i dominantno… »
Crno-beli preuzeli čelo tabele

Crno-beli preuzeli čelo tabele

Danas 22.08.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su u gostima Kolubaru rezultatom 4:0 (2:0) i tako preuzeli prvo mesto na tabeli Superlige Srbije. Crno-beli su meč prelomili u finišu prvog poluvremena i na početku nastavka, a do petog trijumfa u domaćem šampionatu… »
Ovo se ne čuje baš često u Srbiji, trener Partizana bez foliranja posle ubedljive pobede u Superligi: Srećno smo dali prvi…

Ovo se ne čuje baš često u Srbiji, trener Partizana bez foliranja posle ubedljive pobede u Superligi: Srećno smo dali prvi…

Sportal blic 22.08.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan pobedom od 4:0 nad Kolubarom u 6. kolu Linglong Superlige Srbije. Ipak, istakao je da ne bi bilo sve tako glatko da crno-beli nisu imali sreće kod prvog gola u 11. minutu. - Zadovoljni smo, momci… »
Partizan spreman za santa klaru: Crno-beli dominantni protiv Kolubare!

Partizan spreman za santa klaru: Crno-beli dominantni protiv Kolubare!

Večernje novosti 22.08.2021
FOTO: FK Partizan Viđena je dominantna partija izabranika Aleksandra Stanojevića, a Kolubara je bila ravnopravan rival samo u uvodu meča. Prvu ozbiljnu priliku na meču imali su domaću u 4. minutu. Đuranović je probio po levoj strani, a njegov… »

Vesti dana »