Povezane vesti

Vučić o Bjelogrliću i Antonijeviću: Gaga je javno rekao „hvala, Srbijo“

Vučić o Bjelogrliću i Antonijeviću: Gaga je javno rekao „hvala, Srbijo“

Nova 23.08.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji “Ćirilica” na TV Hepi, a već na samom početku osvrnuo se na tuču Dragana Bjelogrlića i Predraga Gage Antonijevića, čiji je snimak, kako je rekao, "pogledao pre sat i po vremena"… »
Predsednik Srbije poručio: Srbiji je mesto u vrhu, ponosan sam na sve što smo uradili

Predsednik Srbije poručio: Srbiji je mesto u vrhu, ponosan sam na sve što smo uradili

Kurir 23.08.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gost je večerašnje emisije Ćirilica na televiziji Hepi. - To što mnogo više govori o njima nego o nama. Šta god da sam uradio ljudi na tajkunskim televizijama koje plaćaju Šolak i Đilas bi pisali… »
Vučić o brutalnom napadu bjelogrlića na Antonijevića: Država mora da reaguje u skladu sa zakonom! Nasilje mora da bude…

Vučić o brutalnom napadu bjelogrlića na Antonijevića: Država mora da reaguje u skladu sa zakonom! Nasilje mora da bude…

Kurir 23.08.2021
Aleksandar Vučić kaže da je sve dozvoljeno lažnoj eliti, govoreći o licemerju povodom toga što je Dragan Bjelogrlić tukao Predraga Gagu Antonijevića. On je podsetio da su godinu dana trajale demonstracije zbog prebijanja Borka Stefanovića, iako… »
Delegacija švedskog parlamenta u poseti Srbiji od 24. do 26. avgusta

Delegacija švedskog parlamenta u poseti Srbiji od 24. do 26. avgusta

Novi magazin 23.08.2021
Parlamentarna delegacija Švedske, na čelu sa predsednikom parlamenta Andreasom Norlenom posetiće Srbiju od 24. do 26. avgusta, a pored razgovora sa predsednikom Skupštine Ivicom Dačićem, planirani su i sastanci sa predsednikom Srbije Aleksandrom… »
„Vi ste naši heroji“: Predsednik Vučić uručio Paraolimpijskom timu zastavu Srbije (video)

„Vi ste naši heroji“: Predsednik Vučić uručio Paraolimpijskom timu zastavu Srbije (video)

Večernje novosti 23.08.2021
Foto: Tanjug - Na Olimpijskim igrama stvaraju se heroji, na Paraolimpijske igre dolaze već stvoreni heroji - poručio je danas predsednik Aleksandar Vučić Predsednik je zastavu Srbije predao svetskom rekorderu i dvostrukom paraolimpijskom šampionu u… »

Vesti dana »