Povezane vesti

Dugo je razmišljala I konačno je potvrđeno: Ova rijaliti bomba ulazi u Zadrugu 5! Biće sa ljudima s kojima je nekad…

Dugo je razmišljala I konačno je potvrđeno: Ova rijaliti bomba ulazi u Zadrugu 5! Biće sa ljudima s kojima je nekad…

Kurir 23.08.2021
Atraktivna rijaliti zvezda, Aleksandra Subotić, koja je svojom ljubavnom i porodičnom pričom šokirala čitav region tokom učešća u ''Zadruzi 2'' biće učesnica nove sezone. Aleksandra je tada imala veliku podršku naroda i osvojila visoko četvrto… »
Polubrat Darka Lazića ulazi u zadrugu - "Malo sam gori od njega"! Kažu da je pravi zavodnik (foto)

Polubrat Darka Lazića ulazi u zadrugu - "Malo sam gori od njega"! Kažu da je pravi zavodnik (foto)

Mondo 23.08.2021
Progovorio i o novoj snajki Barbari Bobak. Progovorio i o novoj snajki Barbari Bobak. Poslednja sezona Zadruge uskoro počinje, a budući takmičari snimili su video pred ulazak u rijaliti kojim će se predstaviti publici. U Zadruzi 5 gledaćemo Mikija… »
Polubrat Darka Lazića ulazi u zadrugu 5! Davor ne želi više da bude u senci pevača, spreman da napravi haos!

Polubrat Darka Lazića ulazi u zadrugu 5! Davor ne želi više da bude u senci pevača, spreman da napravi haos!

Kurir 23.08.2021
Finalna sezona najgledanijeg rijalitija '' Zadruga'' samo što nije počela, a sada su otkriveni i prvi učesnici koji će se od septembra useliti u Belu kuću. Pored dobro poznatih imena, Mikija Đuričića, Mensura Ajdarpašića, Dalile Dragojević… »
Spremni su da se bore za 50.000 € 9 meseci! Zaboravljeni glumac, starleta, bivša zadrugarka u poslednjoj sezoni Zadruge 5!

Spremni su da se bore za 50.000 € 9 meseci! Zaboravljeni glumac, starleta, bivša zadrugarka u poslednjoj sezoni Zadruge 5!

Kurir 23.08.2021
Nekoliko učesnika " Zadruge 5" snimilo je profile, a među njima našla su se i dobro poznata imena koji su već bili deo rijalitija. Naime, Sandra Rešić i ove sezone biće stanovnik Bele kuće, a pored nje stigao je i Zoki Šumadinac. Takođe, došli… »
Polubrat Darka Lazića, kog je krio od javnosti, ulazi u zadrugu 5 Otkrio šta mu je pevač rekao pred ulazak! (video)

Polubrat Darka Lazića, kog je krio od javnosti, ulazi u zadrugu 5 Otkrio šta mu je pevač rekao pred ulazak! (video)

Alo 23.08.2021
Prvi učesnici "Zadruge 5" stigli su u zgradu Pinka kako bi snimili video, a jedan se posebno izdvojio. Reč je o Davoru Laziću koji se predstavio kao polubrat Darka Lazića. Davor je otkrio u kakvim je odnosima s Darkom, kao i ko je od njih dvojice… »
ŠOK! Nećete VEROVATI ko sve ulazi u ZADRUGU! Ovo je NAJPLAĆENIJI rijaliti igrač!

ŠOK! Nećete VEROVATI ko sve ulazi u ZADRUGU! Ovo je NAJPLAĆENIJI rijaliti igrač!

Svet & Skandal 23.08.2021
Spisak učesnika nove sezone najpopularnijeg rijalitija je otkriven, i bukvalno nećete verovati ko sve ulazi u Zadrugu. Takođe, već su se izdvojili i najplaćeniji igrači, produkcija očekuje lom na imanju u Šimanovcima. Miki Đuričić bio je prvi… »
Potpisala sam ugovor, treba da mi daju deo novca unapred! Nataša Radan iskreno o ulasku u Zadrugu 5, još se premišlja da li…

Potpisala sam ugovor, treba da mi daju deo novca unapred! Nataša Radan iskreno o ulasku u Zadrugu 5, još se premišlja da li…

Kurir 23.08.2021
Miki Đuričić, Dalila Dragojević, Dejan Dragojević, Mensur Ajdarpašić i Aleksandra Subotić sigurni su učesnici pete sezone rijalitija "Zadruga". Pored njih, ulazak je potvrdila i Jovana Tomić Matora koja je napisala da ulazi z "Zadrugu" za 15… »

Vesti dana »