Povezane vesti

Gaga Antonijević u podlivima i modricama u programu uživo! Reditelj se pojavio nakon tuče sa bjelom: Udarao me koliko je…

Gaga Antonijević u podlivima i modricama u programu uživo! Reditelj se pojavio nakon tuče sa bjelom: Udarao me koliko je…

Kurir 23.08.2021
Danas je kao bomba u medijima odjeknuo snimak tuče glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića i reditelja Gage Antonijevića. Glumcu Draganu Bjelogrliću, koji je u hotelu u Nišu napao reditelja Predraga Gagu Antonijevića, po nalogu Osnovnog javnog… »
Reakcije na skandal u Nišu: „Antonijević nije zvanični gost Filmskih susreta“

Reakcije na skandal u Nišu: „Antonijević nije zvanični gost Filmskih susreta“

Nova 23.08.2021
Predrag Gaga Antonijević nije zvanični gost festivala jer njegov film "Dara iz Jasenovca" nije prijavljen. Međutim, reč je o uglednom filmskom radniku koji se našao u našem gradu da proprati festival i da se vidi sa drugim filmskim radnicima i… »
Glumica progovorila o bjelogrliću Ćerka poznatog glumca komentarisala napad Dragana na Gagu!

Glumica progovorila o bjelogrliću Ćerka poznatog glumca komentarisala napad Dragana na Gagu!

Alo 23.08.2021
Dragan Bjelogrlić jutros je priveden nakon što je u niškom hotelu pretukao reditelja Predraga Gagu Antonijevića, a njegove kolege su uglavnom bile uzdržane od komentara. Međutim, jedna je odgovorila na poruku našoj redakciji. Mlada glumica Anđela… »
Gojković: Uznemirena sam zbog nasilnog čina Dragana Bjelogrlića

Gojković: Uznemirena sam zbog nasilnog čina Dragana Bjelogrlića

Nova 23.08.2021
Razgovarala sam sa Gagom Antonijevićem, koji je zadobio povrede i pretrpeo udarce u glavu, i koji je bio vidno potrešen zbog ovakvog divljačkog napada, navela Maja Gojković u pisanoj izjavi. Potpredsednica Vlade Republike Srbije i ministarka kulture i… »
Neću da pričam o skandalima! Katarina Radivojević i Milutin Petrović ne žele da komentarišu incident Bjelogrlića (video)

Neću da pričam o skandalima! Katarina Radivojević i Milutin Petrović ne žele da komentarišu incident Bjelogrlića (video)

Kurir 23.08.2021
Reditelj Milutin Petrović i glumica Katarina Radivojević nisu želeli da komentarišu slučaj Dragana Bjelogrlića i reditelja Predraga Gage Antonijevića. Naime, oni su na festivalu dobili pitanje vezano za incident koji se dogodio u hotelu u Nišu… »
Hitna sednica zbog tuče Bjelogrlića i Antonijevića

Hitna sednica zbog tuče Bjelogrlića i Antonijevića

Nova 23.08.2021
Sednica Saveta 56. Filmskih susreta u Nišu hitno je sazvana zbog incidenta u hotelu "Ambadsador" kada je, rano jutros, glumac Dragan Bjelogrić napao reditelja Predraga Gagu Antonijevića i udario ga više puta u glavu, zbog čega je priveden. Na sednicu… »
Filmski svet uzdrman: Održana hitna sednica Saveta filmskih susreta u Nišu zbog tuče Bjelogrlića i Antonijevića

Filmski svet uzdrman: Održana hitna sednica Saveta filmskih susreta u Nišu zbog tuče Bjelogrlića i Antonijevića

Kurir 23.08.2021
Sednica Saveta 56. filmskih susreta u Nišu hitno je održana zbog incidenta u hotelu kada je, rano jutros, glumac Dragan Bjelogrić napao reditelja Predraga Gagu Antonijevića i udario ga više puta u glavu, zbog čega je priveden. Na sednicu je pozvan i… »

Vesti dana »