Povezane vesti

Ostaje žal za Olimpijskim igrama

Ostaje žal za Olimpijskim igrama

Danas 23.08.2021
Doći do Bogdana Bogdanovića nije nimalo jednostavno, naprotiv. Intervjue uglavnom daje „odabranima“, nije mu strano da novinare jednostavno „preskoči“ i jedino kada je sigurno dostupan jeste period u kome promoviše svoj košarkaški kamp, koji… »
Bogdan Bogdanović: Znam šta sam obećao o povratku u Partizan

Bogdan Bogdanović: Znam šta sam obećao o povratku u Partizan

Sportski žurnal 23.08.2021
„Imam još tri godine ugovora sa Atlantom, pa ćemo videti“. - Što se tiče Partizana, nema potrebe pričati o mojoj ljubavi prema timu. Sećam se mog obećanja, vratiću se u Partizan. Imam još tri godine ugovora sa Atlantom, pa ćemo videti -… »
Bogdanović sprema ol-star vikend u Beogradu! Bogdan obećao iznenađenja: U kontaktu sam sa nekim igračima

Bogdanović sprema ol-star vikend u Beogradu! Bogdan obećao iznenađenja: U kontaktu sam sa nekim igračima

Mondo 23.08.2021
Bogdan Bogdanović je najavio spektakl tokom svog kampa predstojećeg vikenda. Bogdan Bogdanović je najavio spektakl tokom svog kampa predstojećeg vikenda Osmeh na licu, veliki entuzijazam i želja da sve ponovo protekne savršeno. Tako je u kratkim… »
Bogdanović: Radna etika je ključ uspeha

Bogdanović: Radna etika je ključ uspeha

Sportski žurnal 23.08.2021
- Moja vizija je da kamp ne traje predugo. Uklopili smo se moderno doba, da bude nešto kao "Ol Star vikend". Trudimo se da kamp svake godine bude sve bolji i bolji -, rekao je srpski košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović. - Moja vizija je da… »
Bogdan Bogdanović o Partizanu: "Sećam se obećanja, vratiću se!"

Bogdan Bogdanović o Partizanu: "Sećam se obećanja, vratiću se!"

Sportske.net 23.08.2021
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović govorio je uoči početka "BB kampa" u Beogradu da planira svoj povratak u Partizan jednog dana. Na košarkaškim telerima na Kalemegdanu i u klubu Dinamik, polaznici kampa moći će da uče od najboljih između 27. i… »
Bogdan Bogdanović najavio povratak u Partizan: “Znam šta sam obećao, držim se toga!”

Bogdan Bogdanović najavio povratak u Partizan: “Znam šta sam obećao, držim se toga!”

Vesti online 23.08.2021
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović održao je konferenciju za novinare povodom organizacije svog košarkaškog kampa koji će biti održan na Kalemegdanu od 27. do 29. avgusta. Uz ćaskanje sa nekim od ranijih polaznika kampa, koji je i ove godine… »
Bogdanović se dotakao povratka u Partizan: „Znam šta sam obećao“!

Bogdanović se dotakao povratka u Partizan: „Znam šta sam obećao“!

Hot sport 23.08.2021
Bogdan Bogdanović najavio je novo izdanje svog košarkaškog kampa. Kamp BB će biti održan predstojećeg vikenda na terenima na Kalemegdanu i klubu Dinamik. „Gledao sam da ovo bude kao ol-star vikend. Takmičarski, nešto za šta radiš, za šta… »
Bogdanović potvrdio da će se vratiti u Partizan: Znam šta sam obećao, videćemo kada!

Bogdanović potvrdio da će se vratiti u Partizan: Znam šta sam obećao, videćemo kada!

Mondo 23.08.2021
Sećate se obećanja koje je dao 2014. godine? Bogdanović se seća. Sećate se obećanja koje je dao 2014. godine? Bogdanović se seća. Bogdan Bogdanović se pojavio na jednom od treninga Partizana na startu sezone, a to je odmah "raspalilo maštu"… »
Bogdan o povratku u Partizan, Žocu i neuspehu reprezentacije

Bogdan o povratku u Partizan, Žocu i neuspehu reprezentacije

Nova 23.08.2021
Bogdan Bogdanović, naša NBA zvezda, osvrnuo se na ljubav prema Partizanu i povratak među crno-bele, ali i neuspeh reprezentacije Srbije u borbi za Olimpijske igre. Sjajni šuter trenutno je u Beogradu zbog svog košarkaškog kampa, a i predstojeće… »
"Znam šta sam obećao!" Bogdan Bogdanović jednom rečenicom oduševio navijače: Videćemo kada!

"Znam šta sam obećao!" Bogdan Bogdanović jednom rečenicom oduševio navijače: Videćemo kada!

Sportal blic 23.08.2021
Kada je odlazio dao je jedno od velikih obećanja, a danas je ponovo da ga nije zaboravio! Srpski košarkaš najavio je novo izdanje svog košarkaškog kampa koji će biti održan predstojećeg vikenda na terenima na Kalemegdanu i klubu "Dinamik". Tom… »
Bogdanović: Ostaje žal što se nismo kvalifikovali na Olimpijske igre! Sećam se obećanja Partizanu...

Bogdanović: Ostaje žal što se nismo kvalifikovali na Olimpijske igre! Sećam se obećanja Partizanu...

Mozzart sport 23.08.2021
“I držim ga se”, kaže srpski košarkaš. Gde se i kada se pojavi Bogdan Bogdanović, interesovanje javnosti je veliko. Srpski reprezentativac odgovarao je na pitanja novinara pred početak predstojećeg BB kampa u Beogradu (na košarkaškim terenima… »
Bogdan Bogdanović o povratku u Partizan: Obećao sam, vratiću se! Ne treba pričati o mojoj ljubavi prema klubu!

Bogdan Bogdanović o povratku u Partizan: Obećao sam, vratiću se! Ne treba pričati o mojoj ljubavi prema klubu!

Večernje novosti 23.08.2021
FOTO: Tanjug/AP Partizan je klub u kome je sve počelo, te ne iznenađuje što NBA zvezda često posećuje klub, a najavio je i da bi mogao da se ponovo jednom vrati u crno-beli dres. - Lepo je doći tamo. Što se tiče Partizana, ne treba pričati o… »

Vesti dana »