Povezane vesti

U Zadrugu ulazi BISE*SUALKA! Želi SE*S sa Majom, EVO šta bi joj radila!

U Zadrugu ulazi BISE*SUALKA! Želi SE*S sa Majom, EVO šta bi joj radila!

Svet & Skandal 23.08.2021
Deniz Dejm najkontraverznija Slovenka otkrila je da voli i muškarce i žene, kao i da svoje fotografije na kojima je naga objavljuje na popularnom sajtu za odrasle i tako zarađuje. Za sebe kaže da je najveći brend u Sloveniji, a na meti su joj poznati… »
Brat Darka Lazića, pevač, a glumac je iznenađenje! Učesnici "Zadruge 5" stužu na Pink: Evo koga ćemo sve gledati od…

Brat Darka Lazića, pevač, a glumac je iznenađenje! Učesnici "Zadruge 5" stužu na Pink: Evo koga ćemo sve gledati od…

Blic 23.08.2021
Bliži se početak poznatog rijalitija - Zadruge 5, a budući učesnici odlaze do zgrade Pink televizije kako bi snimili kratke videe u kojima će se predstaviti na početku takmičenja. Na listi budućih takmičara nalaze se neka dobro poznata lica, ali… »
(Video) "prodajem intimne fotografije, zaradila sam: 150.000 evra" Učesnica "Zadruge 5" šokirala priznanjem

(Video) "prodajem intimne fotografije, zaradila sam: 150.000 evra" Učesnica "Zadruge 5" šokirala priznanjem

Blic 23.08.2021
Bivša devojka Radomira Marinkovića Takija - oca starlete Maje Marinković, slovenački model Denis Dame, ulazi u "Zadrugu 5". Ona se među prvima pojavila ispred zgrade "Pink" televizije kako bi snimila video u kome će se predstaviti pred sam ulazak u… »

Vesti dana »