Povezane vesti

Otac dečaka koji je napadnut u Kosovskoj Kamenici: Pošalješ dete u prodavnicu i vrati se obliven krvlju

Otac dečaka koji je napadnut u Kosovskoj Kamenici: Pošalješ dete u prodavnicu i vrati se obliven krvlju

RTS 23.08.2021
Dvanaestogodišnjeg dečaka srpske nacionalnosti napala su tri maloletna Albanca u centru Kosovske Kamenice. Njega su, kako je ispričao našem izveštaču, napali bez ikakvog povoda, dok se vraćao kući iz prodavnice. Od udarca u glavu dečaku je… »
Napadnut dečak u Kosovskoj Kamenici

Napadnut dečak u Kosovskoj Kamenici

Novi magazin 23.08.2021
Grupa Albanaca napala je danas dvanaestogodišnjeg dečaka srpske nacionalnosti Mihajla S. u centru Kosovske Kamenice, saopštila je danas Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju. Kako se navodi, dečaku su nanete povrede na licu i hospitalizovan je… »
"Sin mi je došao krvav kući": Ispovest oca Mihajla kojeg su pretukli Albanci

"Sin mi je došao krvav kući": Ispovest oca Mihajla kojeg su pretukli Albanci

Blic 23.08.2021
Kako da se ne uznemiriš kada ti dete dođe krvavo na vrata. Prvo smo pomislili da su ga udarila kola, ali kada smo shvatili da je pretučen bilo nam je još teže, zbog saznanja da su nam deca na meti napada. Ovim rečima Nenad Stanković (48) iz… »
Otac napadnutog dečaka: Mog sina napali vršnjaci, nismo ovo očekivali

Otac napadnutog dečaka: Mog sina napali vršnjaci, nismo ovo očekivali

Nova 23.08.2021
"Bile su i ranije dečije svađe u parkovima, ali današnji napad na moje dete iz čista mira da ga neko istuče nije u redu", rekao je za Kosovo onlajn Nenad Stanković otac napadnutog dečaka u Kosovskoj Kamenici. “Policija identifikolvala lica koja… »
Dete mi je kući došlo krvavo: Otac pretučenog Mihajla za "Novosti" - "Daleko je teže što je preživeo veliki stres"

Dete mi je kući došlo krvavo: Otac pretučenog Mihajla za "Novosti" - "Daleko je teže što je preživeo veliki stres"

Večernje novosti 23.08.2021
Foto: Kancelarija za KiM Ovim rečima Nenad Stanković (48) iz Kosovske Kamenice ističe za naš list uznemirenost zbog današnjeg incideta u kojem su trojica albanskih vršnjaka pretukla njegovog dvanaestogodišnjeg sina Mihajla. Objašnjava da se napad… »
Kancelarija za KiM: Albanci napali dečaka (12) u Kosovskoj Kamenici

Kancelarija za KiM: Albanci napali dečaka (12) u Kosovskoj Kamenici

Nova 23.08.2021
Grupa Albanaca napala je danas dvanaestogodišnjeg dečaka srpske nacionalnosti Mihajla S. u centru Kosovske Kamenice, saopštila je danas Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju. Kako se navodi, dečaku su nanete povrede na licu i hospitalizovan je… »
Ovo je dečak kog su pretukli Albanci: Mučki napad u Kosovskoj Kamenici, Mihajlo se vraćao iz prodavnice kada su ga opkolili…

Ovo je dečak kog su pretukli Albanci: Mučki napad u Kosovskoj Kamenici, Mihajlo se vraćao iz prodavnice kada su ga opkolili…

Večernje novosti 23.08.2021
Foto: Tviter/@PetkovicPetar Dečaka, inače učenika petog razreda OŠ „Desanka Maksimović“, bez povoda je napala grupa Albanaca i nanela mu povrede po licu. On je hospitalizovan u bolnici u Kosovskoj Kamenici, i pored fizičkih povreda pretrpeo je… »

Vesti dana »