Povezane vesti

(Video): "Ah, ta ljubav" Darko i Barbara u provodu Pred svima ga naterala na jednu stvar, a onda zapevala: "Znam ja šta to…

(Video): "Ah, ta ljubav" Darko i Barbara u provodu Pred svima ga naterala na jednu stvar, a onda zapevala: "Znam ja šta to…

Blic 23.08.2021
Darko Lazić, nakon što se rastao od Marine Gagić sa kojom ima sina Alekseja, uplovio je u ljubavnu vezu sa Barbarom Bobak. Njih dvoje često dele zajedničke trenutke na društvenim mrežama, a sada su podelili i video snimak iz provoda. Na snimku se… »
Darko Lazić BAHANALIJE sa Barabrom! Priča kako mu je porodica sve, DECU ne viđa!

Darko Lazić BAHANALIJE sa Barabrom! Priča kako mu je porodica sve, DECU ne viđa!

Svet & Skandal 23.08.2021
Devojka Darka Lazića, Barabara Bobek pohvalila se kako se ona i Darko provode vreme u kafani. Njih dvoje, prave ozbiljne bahanalije! Iako Lazić, koji navodno duguje 2 miliona dinara alimentacije ćerki koju je dobio u braku sa Anom Sević, snimci… »
Darko I Barbara luduju U provodu! Bobakova sve iznenadila kad je naterala folkera na ovo, sve je snimljeno! (VIDEO)

Darko I Barbara luduju U provodu! Bobakova sve iznenadila kad je naterala folkera na ovo, sve je snimljeno! (VIDEO)

Kurir 23.08.2021
Folker Darko Lazić i njegova nova devojka Barbara Bobak gotovo da se ne razdvajaju, a sudeći po snimcima na društvenim mrežama redovno izlaze zajedno. Oni neretko objavljuju snimke iz provoda, a sada su poslednjim videom sve iznenadili. Naime, njih… »
Objavili nalivanje rakijom, a isekli poljubac! Isplivao snimak Darka Lazića i Barbare - konačno dokaz da su zajedno?!

Objavili nalivanje rakijom, a isekli poljubac! Isplivao snimak Darka Lazića i Barbare - konačno dokaz da su zajedno?!

Mondo 23.08.2021
Pevač Darko Lazić i njegova navodna partnerka i koleginica Barbara Bobak, zvezda hit snimka na društvenim mrežama. Pevač Darko Lazić i njegova navodna partnerka i koleginica Barbara Bobak, zvezda hit snimka na društvenim mrežama Mesecima unazad… »

Vesti dana »