Povezane vesti
Ciprijani: Definitivno razmišljam o ulaganju u Beograd...
Telegraf 23.08.2021
Definitivno, kaže, razmišlja o otvaranju hotela i restorana, a posebno sada posle razgovora sa predsednikom Vučićem. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa direktorom kompanije "Cipriani" Ðuzepeom Ciprijanijem, predstavnikom četvrte… »
Ciprijani u Beogradu: Svojim specijalitetima očarali su svet, a sada razmatra otvaranje restorana u našoj prestonici
Blic 22.08.2021
Đuzepe Ciprijani, predstavnik četvrte generacije čuvene italijanske prodice ugostitelja i hotelijera, koja je svojim specijatiletima očarala svet, razmatra otvaranje hotela i restorana u Beogadu. U ekskluzivnoj izjavi za Tanjug, Ciprijani je rekao da… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 4 satijoš 1 povezana


