Povezane vesti

Brate, nedostaješ mi! Đokovićeva srceparajuća poruka za legendarnog asa, zbog njega je plakao na terenu

Brate, nedostaješ mi! Đokovićeva srceparajuća poruka za legendarnog asa, zbog njega je plakao na terenu

Mondo 23.08.2021
Novak Đoković nije zaboravio svog prijatelja i čoveka od kog je mnogo naučio o sportu i životu. Novak Đoković nije zaboravio svog prijatelja i čoveka od kog je mnogo naučio o sportu i životu. Eh, da nije bilo tog prokletog helikoptera... Danas… »
"Nedostaješ mi, brate" divan gest Novaka Đokovića, setio se velikana i svog prijatelja koji bi danas napunio 43 godine…

"Nedostaješ mi, brate" divan gest Novaka Đokovića, setio se velikana i svog prijatelja koji bi danas napunio 43 godine…

Sportal blic 23.08.2021
Prošlo je više od godinu i po dana od tragičnog pada helikoptera u kojem je . Svet i dalje žali za preranim odlaskom velikog sportiste, inspiracije i idola mnogih generacija. Da se nije desio strašan pad, bi danas napunio 43 godine. Rođen je 23… »
Đoković se setio brajanta: Novak čestitao rođendan Kobiju - nedostaješ mi brate!

Đoković se setio brajanta: Novak čestitao rođendan Kobiju - nedostaješ mi brate!

Večernje novosti 23.08.2021
Foto: EPA-EFE/LUKAS COCH Nole je na Tviter nalogu poslao čestitku legendi LA Lejkersa koji bi danas napunio 43. godine. - Srećan rođenadan, Kobi. Nedostaješ mi brate - napisao je Đoković. Kobi Brajant, kao i još osam osoba, tragično je preminuo… »
Emotivni Novak nije zaboravio Brajanta: Nedostaješ mi, brate

Emotivni Novak nije zaboravio Brajanta: Nedostaješ mi, brate

Nova 23.08.2021
Novak Đoković, najbolji teniser planete, pokazao je da nije zaboravio Kobija Brajanta, legendu Los Anđeles Lejkersa. Brajant je rođen 23. avgusta 1978. godine u Filadelfiji, a na dan kada bi čuvena „mamba“ napunila 43 godine, Nole je iskoristio… »

Vesti dana »

Potpredsjednik Malavija poginuo u avionskoj nesreći

Potpredsjednik Malavija poginuo u avionskoj nesreći

Al Jazeera pre 52 minutajoš 16 povezanih
Kompleks Stare šećerane prodat za 5,9 miliona evra

Kompleks Stare šećerane prodat za 5,9 miliona evra

Insajder pre 52 minutajoš 13 povezanih