Povezane vesti

Bjelogrlić se brani sa slobode: Žao mi je što sam naseo na provokacije, tužilaštvo izdržalo pritiske

Bjelogrlić se brani sa slobode: Žao mi je što sam naseo na provokacije, tužilaštvo izdržalo pritiske

Radio 021 24.08.2021
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić pušten je na slobodu nakon što je saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. On je ispitan povodom sumnji da je u ponedeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom… »
Bjelogrlić posle saslušanja došao na premijeru! Prvi izlazak nakon skandala, pogledajte! (foto)

Bjelogrlić posle saslušanja došao na premijeru! Prvi izlazak nakon skandala, pogledajte! (foto)

Mondo 24.08.2021
Glumac koji je danas saslušan zbog napada na reditelja Gagu Antonijevića, poklonio se publici na beogradskoj premijeri filma "Nečista krv - Greh predaka"! Glumac koji je danas saslušan zbog napada na reditelja Gagu Antonijevića, poklonio se publici… »
Aplauz za Bjelogrlića i ekipu: "Nečista krv" premijerno u Beogradu /foto, video/

Aplauz za Bjelogrlića i ekipu: "Nečista krv" premijerno u Beogradu /foto, video/

Sputnik 24.08.2021
Film „Nečista krv – Greh predaka“ reditelja Milutina Petrovića premijerno je prikazan večeras u Kombank dvorani u Beogradu. Beogradskoj publici nakon dve premijerne projekcije poklonila se filmska ekipa predvođena rediteljem Milutinom… »
Dragan Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode

Dragan Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode

RTS 24.08.2021
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić pušten je na slobodu nakon što je ispitan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu povodom sumnji da je u ponedeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom hotelu "Ambasador"… »
Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode: Žao mi je što sam naseo na provokacije

Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode: Žao mi je što sam naseo na provokacije

Danas 24.08.2021
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić pušten je na slobodu nakon što je ispitan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu povodom sumnji da je u ponedeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom hotelu… »
(Video) Bjelogrliću ukinut pritvor! Glumac priznao napad, posle tri sata saslušanja izašao iz Tužilaštva

(Video) Bjelogrliću ukinut pritvor! Glumac priznao napad, posle tri sata saslušanja izašao iz Tužilaštva

Blic 24.08.2021
Draganu Bjelogrliću rešenjem Osnovnog javnog tužllašta u Nišu nakon saslušanja ukinuta je mera zadržavanja i pušten je da se u daljem toku postupka brani sa slobode, saznaje "Blic". - U potpunosti je priznao izvršenje krivičnog dela i izrazio… »
Bjelogrlićev advokat: Rastužiću tabloide, nije bilo nikakvih narkotika

Bjelogrlićev advokat: Rastužiću tabloide, nije bilo nikakvih narkotika

Nova 24.08.2021
Branilac glumca Dragana Bjelogrlića, advokat Goran Draganić rekao je nakon što je njegov klijent izašao sa saslušanja iz Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu da Bjelogrliću nisu nađene nikakve psihoaktivne supstance i nedozvoljene količine… »
Dragan Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode

Dragan Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode

Nova 24.08.2021
Beogradski glumac Dragan Bjelogrlić pušten je danas nakon saslušanja u niškom tužilaštvu, zbog prebijanja reditelja Gage Antonijevića, da se brani sa slobode. Kako saznajemo, Bjelogrlić je priznao delo i u daljem toku postupka će se braniti sa… »
Bjelogrlić: Žao mi je što sam naseo na provokacije, tužilaštvo profesionalno

Bjelogrlić: Žao mi je što sam naseo na provokacije, tužilaštvo profesionalno

N1 Info 24.08.2021
Glumac Dragan Bjelogrlić, kome je danas posle saslušanja u niškom tužilaštvu ukinut pritvor, rekao je da mu je žao što je naseo na provokacije Predraga Gage Antonijevića i što je dozvolio da napad baci senku na događaje u Nišu. Bjelogrlić je… »
Prva izjava bjelogrlića po izlasku iz Tužilaštva: Žao mi je što nisam izdržao da dostojanstveno ignorišem te njegove…

Prva izjava bjelogrlića po izlasku iz Tužilaštva: Žao mi je što nisam izdržao da dostojanstveno ignorišem te njegove…

Kurir 24.08.2021
BEOGRAD - Glumcu i reditelju Draganu Bjelogrliću posle jutrošnjeg saslušanja u niškom Tužilaštvu nije određen pritvor. Kako se saznaje, on je u toku tročasovnog saslušanja i davanja iskaza u niškom Tužilaštvu priznao napad na reditelja… »
Mali: SSP se zaigrao, zakon važi jednako za sve

Mali: SSP se zaigrao, zakon važi jednako za sve

Nova 24.08.2021
Ministar finansija Srbije Siniša Mali rekao je danas da Stranka slobode i pravde (ŠP) veoma hrabro, po ko zna koji put "kači etiketu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću", jer je konstatovao da je u slučaju napada na Borka Stefanovića država… »
"Katarina radivojević je vikala da bi me ubila": Gaga Antonijević optužio glumicu da mu je pretila tokom napada Dragana…

"Katarina radivojević je vikala da bi me ubila": Gaga Antonijević optužio glumicu da mu je pretila tokom napada Dragana…

Blic 24.08.2021
Reditelj Predrag Gaga Antonijević gostovao je u jutarnjem programu TV Prva gde je govorio o jučerašnjem incidentu u hotelu "Ambasador" u Nišu, gde ga je napao kolega i glumac Dragan Bjelogrlić. - Danas sam bolje. Snimao sam glavu, danas ću opet… »
Dragan Bjelogrlić saslušan u Nišu – ukinut mu pritvor, priznao delo

Dragan Bjelogrlić saslušan u Nišu – ukinut mu pritvor, priznao delo

N1 Info 24.08.2021
Glumcu Draganu Bjelogrliću ukinut je pritvor. On je danas saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu, povodom sumnji da je u pondeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom hotelu "Ambasador". Kako… »
Bjelogrliću preti robija?! Glumac danas na saslušanju - biće detaljno ispitan o incidentu, čeka se i odluka o pritvoru!

Bjelogrliću preti robija?! Glumac danas na saslušanju - biće detaljno ispitan o incidentu, čeka se i odluka o pritvoru!

Mondo 24.08.2021
Dragan Bjelogrlić danas će biti saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. Dragan Bjelogrlić danas će biti saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. Glumcu Draganu Bjelogrliću, koji je u hotelu u Nišu napao reditelja Predraga Gagu… »
Antonijević optužio Bjelogrlića: Previše se druži s navijačima Partizana

Antonijević optužio Bjelogrlića: Previše se druži s navijačima Partizana

Nova 24.08.2021
Sukob Dragana Bjelogrlića i Predraga Antonijevića u Nišu poprimio je novu dimenziju, zbog izjava pretučenog režisera. Reditelj Predrag Gaga Antonijević pojavio se u jednoj televizijskoj emisiji sa modricima po licu i naveo kako nije provocirao… »
Tužilaštvo: Nije bilo potrebe za daljim pritvaranjem Bjelogrlića

Tužilaštvo: Nije bilo potrebe za daljim pritvaranjem Bjelogrlića

Nova 24.08.2021
Draganu Bjelogrliću ukinuto je policijsko zadržavanje i pušten je da se brani sa slobode jer je priznao delo koje mu se stavlja na teret. Imajući u vidu koji dokazi su sve do sada prikupljeni, nije bilo razloga da mu bude određen pritvor, rekao je za… »
Mali: Bizarni su komentari članova Đilasove SSP koji aplaudiraju Bjelogrliću jer je tukao Gagu Antonijevića

Mali: Bizarni su komentari članova Đilasove SSP koji aplaudiraju Bjelogrliću jer je tukao Gagu Antonijevića

Večernje novosti 24.08.2021
Foto: Tanjug/Sava Radovanović - Podsetiću ih da su tražili da se napadači na Stefanovića najstrože kazne - dodaje Mali. - Sada je više nego očigledno da traže opravdanja i brane svoje, za koje smatraju da treba da važe drugačiji aršini. Samo… »
Bjelogrlić stigao na saslušanje: Glumca u tužilaštvo dovela policija (foto)

Bjelogrlić stigao na saslušanje: Glumca u tužilaštvo dovela policija (foto)

Večernje novosti 24.08.2021
Foto: D.Alihodžić NJemu je juče određeno zadržavanje do 48 sati zbog udaranja reditelja Predraga Gage Antonijevića, a nakon saslušanja tužilaštvo će odlučiti da li će predložiti sudu da mu odredi pritvor do 30 dana ili će ga pustiti da se… »
Osvanuo transparent podrške za Bjelogrlića ispred Narodne skupštine (FOTO)

Osvanuo transparent podrške za Bjelogrlića ispred Narodne skupštine (FOTO)

Nova 24.08.2021
Građani su se danas okupili ispred Narodne skupštine u Beogradu kako bi pružili podršku glumcu i reditelju Draganu Bjelogrliću. Sa sobom su poneli transparent na kojem je pisalo „Sloboda za Bjelogrlića“, koji su okačili na ogradu ispred Narodne… »
Vulin pita zašto SNS ćuti o prebijanju Predraga Antonijevića

Vulin pita zašto SNS ćuti o prebijanju Predraga Antonijevića

Danas 24.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga čudi što Srpska napredna stranka (SNS) „ćuti“ o incidentu u kom je glumac Dragan Bjelogrlić fizički napao reditelja Predraga Antonijevića. On… »
KURIR u Nišu, bjelogrlića policija dovela na saslušanje: 3 policajca uvela ga u tužilaštvo, daje iskaz o napadu na…

KURIR u Nišu, bjelogrlića policija dovela na saslušanje: 3 policajca uvela ga u tužilaštvo, daje iskaz o napadu na…

Kurir 24.08.2021
Bjelogrlić je osumnjičen da je više puta po glavi udario reditelja Antonijevića. NIŠ - Glumac Dragan Bjelogrlić stigao je u Osnovno javno tužilaštvo u Nišu na saslušanje povodom incidenta koji se dogodio u hotelu Ambasador, u centru grada… »
Dragan Bjelogrlić stigao na saslušanje: Sa osmehom na licu ušao u zgradu Tužilaštva u Nišu! (foto, video)

Dragan Bjelogrlić stigao na saslušanje: Sa osmehom na licu ušao u zgradu Tužilaštva u Nišu! (foto, video)

Mondo 24.08.2021
Dragan Bjelogrlić stigao je na saslušanje povodom incidenta sa Predragom Gagom Antonijevićem. Dragan Bjelogrlić stigao je na saslušanje povodom incidenta sa Predragom Gagom Antonijevićem. Dragan Bjelogrlić stigao je u Osnovno javno tužilaštvo u… »
Vulin: Ne čudi me Đilas što ne vidi ništa loše u tome što je Bjelogrlić prebio Antonijevića, nego što ćuti Srpska…

Vulin: Ne čudi me Đilas što ne vidi ništa loše u tome što je Bjelogrlić prebio Antonijevića, nego što ćuti Srpska…

Kurir 24.08.2021
To što Dragan Đilas ne vidi ništa loše u prebijanju Gage Antonijevića od strane Dragana Bjelogrlića, nije ništa čudno. Šta drugo i da kaže nasilnik koji je prebio svog tasta i ženu i sve pred decom. Njemu je prebijanje starca dokaz da pripada… »
Vulin pita zašto SNS ćuti o prebijanju Predraga Antonijevića

Vulin pita zašto SNS ćuti o prebijanju Predraga Antonijevića

Nova 24.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga čudi što Srpska napredna stranka (SNS) "ćuti" o incidentu u kom je glumac Dragan Bjelogrlić fizički napao reditelja Predraga Antonijevića. On je… »
Počelo saslušanje Bjelogrlića u niškom tužilaštvu

Počelo saslušanje Bjelogrlića u niškom tužilaštvu

Radio 021 24.08.2021
Saslušanje glumca i reditelja Dragana Bjeloglića počelo je oko 10 časova u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. On će biti saslušan povodom sumnji da je u pondeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom… »
Policija sprovela Bjelogrlića u tužilaštvo na saslušanje

Policija sprovela Bjelogrlića u tužilaštvo na saslušanje

Nova 24.08.2021
Glumac Dragan Bjelogrlić, stigao je danas nešto pre 10 sati na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Nišu, nakon što je juče pretukao reditelja Predraga Antonijevića. Nakon saslušanja tužilaštvo će odlučiti da li će predložiti sudu da mu… »
SSP: Samo lud čovek može da poredi napad na Borka Stefanovića sa napadom na Predraga Antonijevića

SSP: Samo lud čovek može da poredi napad na Borka Stefanovića sa napadom na Predraga Antonijevića

Beta 24.08.2021
Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je danas da samo "lud i beskrupulozan" čovek može uporediti napad na režisera Predraga Antonijevića sa napadom na zamenika predsednika SSP Borka Stefanovića u Kruševcu 2018. "Izjava predsednika Srpske… »
SSP: Osuđujemo kampanju linča protiv Dragana Bjelogrlića

SSP: Osuđujemo kampanju linča protiv Dragana Bjelogrlića

Danas 24.08.2021
Stranka slobode i pravde (SSP) danas je najoštrije osudila kampanju linča koju protiv Dragana Bjelogrlića sprovode predsednik Srbije Aleksandar Vučić i „njegovi plaćenici, koristeći dobro uhodanu propagandnu mašineriju zla“, dodavši da… »
SSP: Vučić i njegovi plaćenici vode kampanju linča protiv Bjelogrlića

SSP: Vučić i njegovi plaćenici vode kampanju linča protiv Bjelogrlića

Nova 24.08.2021
Stranka slobode i pravde saopštila je da "najoštrije osuđuje kampanju linča koju protiv Dragana Bjelogrlića sprovode Aleksandar Vučić i njegovi plaćenici, koristeći dobro uhodanu propagandnu mašineriju zla". „Dragan Bjelogrlić jeste uradio… »
Bjelogrlić danas na saslušanju u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu

Bjelogrlić danas na saslušanju u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu

Nova 24.08.2021
Reditelj i glumac Dragan Bjelogrlić danas će biti saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu zbog napada na reditelja Predraga Antonijevića u hotelu "Ambasador". Tužilaštvo će nakon saslušanja odlučiti da li će predložiti Osnovnom sudu da… »
Bjelogrić danas na saslušanju u niškom tužilaštvu

Bjelogrić danas na saslušanju u niškom tužilaštvu

Niške vesti 24.08.2021
Tužilaštvo će nakon saslušanja odlučiti da li će predložiti Osnovnom sudu da mu odredi pritvog do 30 dana ili će ga pustiti da se brani sa slobode. Bjelogrliću je juče odredjeno zadržavanje do 48 sati, a osumnjičen je za krivično delo… »
Antonijević u modricama o tuči s Bjelom: Popio sam pesnicu bez ijedne reči

Antonijević u modricama o tuči s Bjelom: Popio sam pesnicu bez ijedne reči

Nova 24.08.2021
Reditelj Predrag Gaga Antonijević pojavio se u jednoj televizijskoj emisiji sa modricima po licu i naveo kako nije provocirao glumca Dragana Bjelogrlića kada se desio incident u niškom hotelu. Osnovno javno tužilaštvo odredilo je zadržavanje glumcu… »
Srpska Mona liza dva veka je starija od prave! Ovde je i najlepša freska iz 13. Veka u celom svetu - Uspenje Presvete…

Srpska Mona liza dva veka je starija od prave! Ovde je i najlepša freska iz 13. Veka u celom svetu - Uspenje Presvete…

Kurir 24.08.2021
Ide Velika Gospojina, veliki praznik u Srba, a većina i ne zna da je najlepša freska 13. veka upravo Uspenje Presvete Bogorodice, koja je posvećena ovom prazniku, i to u Sopoćanima! Veličanstveni Sopoćani čuvaju i srpsku Mona Lizu - fresku Svetog… »
Ovo imaju samo Sopoćani: Pogledajte kako nas oči svetaca prate pogledom! Čudesna je lepota i oči i srpske Mona lize (video)

Ovo imaju samo Sopoćani: Pogledajte kako nas oči svetaca prate pogledom! Čudesna je lepota i oči i srpske Mona lize (video)

Kurir 24.08.2021
Veličanstveni Sopoćani čuvaju i srpsku Mona Lizu - fresku Svetog Filipa, koja je nastala dva veka pre znamenite Da Vinčijeve slike i koja ima te jedinstvene, sopoćanske oči, koje te prate gde god se pomeriš. O njima mi je zborio i momak, musliman… »
O čemu ćete danas pričati: Saslušanje Bjelogrlića, u Avganistanu možda ima još građana Srbije i sednica Kriznog štaba

O čemu ćete danas pričati: Saslušanje Bjelogrlića, u Avganistanu možda ima još građana Srbije i sednica Kriznog štaba

Nedeljnik 24.08.2021
Printscreen/YouTube/K1 Televizija Dobro jutro, “Filmski susret” Dragana Bjelogrlića i Predraga Gage Antonijevića u Nišu i danas će biti jedna od glavnih tema. Popodne se očekuje saslušanje Bjelogrlića koji se sumnjči za nasilničko ponašanje… »
Savet Filmskih susreta žali zbog incidenta i ograđuje se od njega

Savet Filmskih susreta žali zbog incidenta i ograđuje se od njega

Danas 24.08.2021
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić je jutros oko četiri časa u kafe-restoranu hotela Ambasador, u kojem su smešteni gosti Filmskih susreta, fizički napao režisera Predraga Antonijevića i zadao mu nekoliko udaraca u glavu, potvrdio je za naš list… »
Dragan Bjelogrlić proglašen glumcem večeri na Filmskim susretima u Nišu

Dragan Bjelogrlić proglašen glumcem večeri na Filmskim susretima u Nišu

Blic 23.08.2021
Dragan Bjelogrlić, koji se nalazi u pritvoru u KPZ Niš zbog fizičkog napada na režisera Predraga Gagu Antonijevića jutros oko 4 sata u hotelu "Ambasador" u Nišu, na osnovu glasova publike proglašen je večeras glumcem druge večeri festivala… »
Vučić: U slučaju Bjelogrlića policija je uradila svoj posao, tužilaštvo i sudovi treba da urade svoj

Vučić: U slučaju Bjelogrlića policija je uradila svoj posao, tužilaštvo i sudovi treba da urade svoj

Danas 23.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je u slučaju napada glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića na režisera Predraga Antonijevića u Nišu, policija uradila svoj posao i da tužilaštvo i sudovi treba da urade svoje, ali da se nasilju… »
"Hoćete li sutra da me streljate?" Potresne reči Gage Antonijevića, ovaj komentar ga je posebno zaboleo

"Hoćete li sutra da me streljate?" Potresne reči Gage Antonijevića, ovaj komentar ga je posebno zaboleo

Večernje novosti 23.08.2021
Foto: Printscreen/Pink TV Antonijević kaže da je nije imao nikakav vizuelni, niti verbalni kontakt sa Draganom Bjeloglićem. - Sve te priče o tome da sam ja njega provocirao je izmislio u policiji na saslušanju da bi opravdao ono što je uradio… »
"Pričamo o filmu, ne o skandalima": Katarina Radivojević povodom Bjelogrlićevog nasrtanja na reditelja

"Pričamo o filmu, ne o skandalima": Katarina Radivojević povodom Bjelogrlićevog nasrtanja na reditelja

Večernje novosti 23.08.2021
Foto: Printskrin Naime, oni su na festivalu dobili pitanje vezano za incident koji se dogodio u hotelu u Nišu, kada je Bjelogrlić više puta udario Antonijevića. - Mislim da nije pametno da komentarišemo to u ovakvoj situaciji, jer su to filmski… »

Vesti dana »