Povezane vesti

Kapetan Dragan traži pomilovanje ubice Đinđića

Kapetan Dragan traži pomilovanje ubice Đinđića

Politika 24.08.2021
Vasiljković najavljuje peticiju da Jovanović bude pušten na uslovnu slobodu. Šormaz zahteva reakciju tužilaštva. DS ocenjuje da je reč o režimskoj propagandi. Najava Dragana Vasiljkovića, poznatijeg kao Kapetan Dragan, da će narednog meseca… »
Šormaz: Možda sam sprečio akciju Kapetana Dragana

Šormaz: Možda sam sprečio akciju Kapetana Dragana

Danas 24.08.2021
Možda je moja objava na društvenoj mreži Tviter delovala preventivno, jer nakon najave organizacije Dragana Vasiljkovića – Kapetan Dragan da će deliti majice sa likom Zvezdana Jovanovića, ubice premijera Zorana Đinđića, širom Srbije, to se… »
Šormaz o Kapetanu Draganu: Tužilaštvo još ne može da reaguje

Šormaz o Kapetanu Draganu: Tužilaštvo još ne može da reaguje

Nova 24.08.2021
Poslanik SNS Dragan Šormaz u nedelju je “dao rok” tužilaštvu od 48 sati da reaguje na najave Dragana Vasiljkovića, poznatijeg kao Kapetan Dragan, da će deliti majice sa likom Zvezdana Jovanovića, osuđenog ubice premijera Zorana Đinđića, i… »
Kapetan Dragan posvađao Vulina i šormaza: Majice sa likom Zvezdana Jovanovića izazvale sukob poslanika SNS i Pokreta…

Kapetan Dragan posvađao Vulina i šormaza: Majice sa likom Zvezdana Jovanovića izazvale sukob poslanika SNS i Pokreta…

Večernje novosti 24.08.2021
Aleksandar Vulin, Kapetan Dragan i Dragan Šormaz Šormaz, koji je tražio da Tužilaštvo reaguje zbog akcije pomenute fondacije, usput je "dokačio" i Vulina, kojeg je optužio da kao i Kapetan Dragan devedesetih, sada nekim svojim stavovima, poput… »

Vesti dana »