Повезане вести
Корона у Лозници: Првом дозом вакцинисано више од 38.000 грађана, за дан прегледано 97 пацијената
Курир 24.08.2021
ЛОЗНИЦА - Током јучерашњег дана у Тријажном центру лозничког Дома здравља ‘’Др Миленко Марин’’ прегледано 97 пацијената. Њих 34 дошло је први пут са симптомима који могу указивати на ковид инфекцију, док су остало били… »
Број новозаражених у Нишу, Јабланичком и Пчињском округу удвостручен за дан
Јужне вести 24.08.2021
Како саопштавају из лесковачког Завода за јавно здравље, у последња 24 сата позитиван налаз на ковид добиле су 43 особе из Јабланичког округа од 383 резултата. У Пчињском округу је урађено 350 тестова, позитивне су 74 особе, а… »
Вести дана »

Мандић и Кнежевић присуствовали паради, опозиција поручује да је одлука Војске Црне Горе да учествује „срамна“
Данас пре 3 сатајош 1 повезана

Вучић: Више од 47.000 људи на паради, а код општине Нови Београда највише 237 оних који су се одазвали позиву студената у блокади
Блиц пре 5 сатијош 2 повезане

Појашњење из Беле куће: Такса од 100.000 долара за америчку визу само за нове захтеве
Данас пре 3 сатајош 1 повезана

Трамп: Венецуела одмах да прихвати притворене у психијатријским болницама и затворенике које је „угурала“ у САД
Данас пре 2 сатајош 1 повезана