Povezane vesti
Dragana Bjelica: Medijska scena je nepredvidiva, ne znamo do koje mere će nas tabloidi iznenaditi
Danas 24.08.2021
Najlakše je reći da je medijska scena podeljena, ali je i predvidljiva, jer građani znaju koje će sadržaje naći i koje sagovornike čuti u jednim ili drugim medijima, izjavila je FoNetu novinarka Dragana Bjelica. Ona je u serijalu razgovora Kiosk… »
Bjelica: Mediji nisu sekretarice koje samo prenose šta je šef rekao
N1 Info 24.08.2021
Najlakše je reći da je medijska scena podeljena, ali je i predvidljiva, jer građani znaju koje će sadržaje naći i koje sagovornike čuti u jednim ili drugim medijima, izjavila je novinarka Dragana Bjelica. Ona je u serijalu razgovora Kiosk za FoNet… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

U Čileu pronađena tela četvorice rudara koji su bili zarobljeni u urušenom rudniku
Danas pre 7 satijoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 3 satajoš 1 povezana