Povezane vesti

Meni niko ne prilazi, je l' sam šugava?! Tanja posle lamborginija progovorila o udvaračima i muškim sponzorušama

Meni niko ne prilazi, je l' sam šugava?! Tanja posle lamborginija progovorila o udvaračima i muškim sponzorušama

Mondo 24.08.2021
Pevačica Tanja Savić otkrila da nema "ni udvarača ni sponzora" Pevačica Tanja Savić otkrila da nema "ni udvarača ni sponzora" Pevačica Tanja Savić, koja je pre nekoliko dana izazvala pažnje postom o "lamborginiju", otkrila je da nema emotivnog… »
Tanja Savić otkrila ko joj je sponzor

Tanja Savić otkrila ko joj je sponzor

Nova 24.08.2021
Tanja Savić se našla u centru skandala kada je podelila video sa svog letovanja u Budvi, gde se snimila u luksuznom automobilu i time se pohvalila svojim pratiocima. Nažalost tada je naišla na komentare i onih koji nisu se obradovali njenom postu i… »
Samo ja mogu da budem sponzor! Tanja Savić stala na put pričama da je našla bogataša i kaže da udvarače nema: Da li sam…

Samo ja mogu da budem sponzor! Tanja Savić stala na put pričama da je našla bogataša i kaže da udvarače nema: Da li sam…

Kurir 24.08.2021
Pevačica Tanja Savić poslednjih dana izaziva veliku pažnju javnosti zbog svojih objava sa odmora iz Budve. Naime, pevačica se našla u centru skandala kada je podelila video iz luksuznog četvoročkaša koji jurca kroz naseljeni deo grada. Tanja je… »

Vesti dana »