Povezane vesti

Miha jednom fotkom oduševio zvezdaše i Srbiju: Legenda podigla tri prsta i napisala emotivnu poruku! (foto)

Miha jednom fotkom oduševio zvezdaše i Srbiju: Legenda podigla tri prsta i napisala emotivnu poruku! (foto)

Mondo 24.08.2021
Siniša Mihajlović ne zaboravlja svoje... Siniša Mihajlović ne zaboravlja svoje... Legenda Crvene zvezde Siniša Mihajlović i ove sezone kao trener predvodi ekipu Bolonje u italijanskoj Seriji A. I dok popularni "Miha" pronalazi načine da sa… »
Mihajlović fotografijom oduševio „delije“: Objavio sliku sa grbom Crvene zvezde i Srbije! (foto)

Mihajlović fotografijom oduševio „delije“: Objavio sliku sa grbom Crvene zvezde i Srbije! (foto)

Hot sport 24.08.2021
Siniša Mihajlović iznova i iznova dokazuje koliko voli Crvenu zvezdu. Dva dana posle pobede nad Salernitanom 3:2 na otvaranju nove sa ekipom Bolonje, Siniša Mihajlović objavljuje sliku sa zaštitnom maskom na kojoj su grbovi Crvene zvezde i Srbije… »
Da li će mu zameriti Bolonja i Italija? Sa tri prsta oduševio Srbiju, a maskom "raspalio" maštu navijačima Zvezde! Siniša…

Da li će mu zameriti Bolonja i Italija? Sa tri prsta oduševio Srbiju, a maskom "raspalio" maštu navijačima Zvezde! Siniša…

Sportal blic 24.08.2021
Igračka legenda Crvene zvezde, Intera, Lacija, a sadašnji trener Bolonje, jednom slikom je uspeo da “podgreje” sve navijače beogradskih “crveno-belih”, gde je ostavio najdublji trag tokom svoje karijere. On je na svom Instagram profilu podsetio… »
"Moja zemlja, moj klub" Miha otvorio Instagram profil i prvom objavom oduševio Delije (foto)

"Moja zemlja, moj klub" Miha otvorio Instagram profil i prvom objavom oduševio Delije (foto)

Večernje novosti 24.08.2021
Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI - Moja zemlja, moj klub. Zauvek u mom srcu - napisao je na italijanskom jeziku Miha ispod fotografije na kojoj nosi masku sa već pomenutim simbolima, uz podignuta tri prsta. A post shared by Sinisa Mihajlovic… »

Vesti dana »