Povezane vesti

Lazić se besan oglasio posle priče da je u srodstvu sa Davorom: Muka mi je od laži, on je moj fan!

Lazić se besan oglasio posle priče da je u srodstvu sa Davorom: Muka mi je od laži, on je moj fan!

Vesti online 25.08.2021
Darko Lazić je poznat po čestim skandalima i dramama kojima je ispunjen njegov privatni život. Ovoga puta porodicu Lazić uzdrmala je vest o tome da pevačev pokojni otac Milan navodno ima vanbračnog sina Davora, koji je to javnosti otkrio neposredno… »
Komšije Darka Lazića razvezale jezik: On besan zbog "lažnog polubrata", a evo šta se krije iza svega

Komšije Darka Lazića razvezale jezik: On besan zbog "lažnog polubrata", a evo šta se krije iza svega

Blic 25.08.2021
Buduću učesnik "Zadruge 5", Davor Lazić predstavio se kao polubrat Darka Lazića, a folker sa druge strane tvrdi da nisu ni u kakvom srodstvu i da je on samo njegov fan. I meštani i Darkove prve komšije koje dobro poznaju celu porodicu bili su u… »
Komšije iz Brestača progovorile o polubratu Darka Lazić: Evo šta su rekli pevač i Davor braća

Komšije iz Brestača progovorile o polubratu Darka Lazić: Evo šta su rekli pevač i Davor braća

Kurir 25.08.2021
Nakon što je Davor Lazić, koji ulazi u "Zadrugu 5", otkrio da mu je pevač Darko Lazić navodno polubrat, meštani Brestača i Darkove prve komšije koje dobro poznaju celu porodicu bili su u šoku. - Milana sam odlično poznavao, mi smo prve komšije… »

Vesti dana »