Povezane vesti

Sheikh: Za palestinsku državu nije potrebno dopuštenje okupatora

Sheikh: Za palestinsku državu nije potrebno dopuštenje okupatora

Al Jazeera 25.08.2021
Izraelski premijer Naftali Bennett rekao je ranije da neće biti aneksije, ali ni palestinske države dok je on predsjednik vlade. Zvaničnik palestinskih vlasti Hussein al-Sheikh poručio je u srijedu da za uspostavu palestinske države nije potrebno… »
Izraelski premijer Benet: "Nema aneksije Zapadne obale ni palestinske džave"

Izraelski premijer Benet: "Nema aneksije Zapadne obale ni palestinske džave"

Blic 25.08.2021
Izrael neće pripojiti teritoriju Zapadne obale niti dozvoliti da postane palestinska država, izjavio je izraelski premijer Naftali Benet koji je doputovao Vašington gde će se sastati sa američkim predsednikom Džoom Bajdenom. Benet je u intervjuu za… »
Benet: Neće biti aneksije, a ni palestinske države dok sam ja premijer

Benet: Neće biti aneksije, a ni palestinske države dok sam ja premijer

Novi magazin 25.08.2021
Premijer Izraela Naftali Benet (Naftali Bennettt) izjavio je pred sutrašnji sastanak sa predsednikom SAD Džozefom Bajdenom (Joseph Biden) u Vašingtonu da on neće anektirati Zapadnu obalu, niti dozvoliti da to postane palestinska država. U intervjuu… »
Premijer Izraela: Nema aneksije, ali ni palestinske države

Premijer Izraela: Nema aneksije, ali ni palestinske države

Slobodna Evropa 25.08.2021
Premijer Izraela Naftali Benet (Naftali Bennett) izjavio je pred sutrašnji sastanak sa predsednikom SAD Džozefom Bajdenom (Joseph Biden) u Vašingtonu da on neće anektirati Zapadnu obalu, niti dozvoliti da to postane palestinska država. U intervjuu za… »
Benet: Neće biti aneksije, a ni palestinske države dok sam ja premijer

Benet: Neće biti aneksije, a ni palestinske države dok sam ja premijer

Radio sto plus 25.08.2021
U intervjuu za Njujork tajms (The New York Times), Benet je rekao da sastav njegove koalicione vlade koja uključuje i levičarske i desničarske partije ukazuje da drastični potezi ni u jednom pravcu nisu na dnevnom redu. “Ja sam premijer svih… »

Vesti dana »