Povezane vesti

Plemeniti čin Nataše Bekvalac učinio ju je herojem dana FOTO

Plemeniti čin Nataše Bekvalac učinio ju je herojem dana FOTO

Nova 25.08.2021
Nataša Bekvalac je poznata kao veliki ljubitelj pasa, te se neretko desi da pomogne napuštenom psu na ulici, što ni ovoga puta nije bio izuzetak. Pevačica je tako po ko zna koji put pokazala svoju plemenitu stranu i postala heroj dana. Naime… »
Ko zna kojeg je po redu spasla! Nataša Bekvalac oduševila prizorom iz svog doma, udomila nađenog psa, pa raznežila…

Ko zna kojeg je po redu spasla! Nataša Bekvalac oduševila prizorom iz svog doma, udomila nađenog psa, pa raznežila…

Kurir 25.08.2021
Pevačica Nataša Bekvalac veliki je ljubitelj pasa, pa tako ima nekoliko svojih kućnih ljubimaca. Sada je na ulici našla još jedno štene koje je našla na ulici i nije ostala ravnodušna, već mu je pružila pomoć, a sve to je podelila sa svojim… »
"Našla sam ga prebijenog": Nataša Bekvalac spasila psa, a kad vidite šta je njena ćerka uradila bićete oduševljeni (foto)

"Našla sam ga prebijenog": Nataša Bekvalac spasila psa, a kad vidite šta je njena ćerka uradila bićete oduševljeni (foto)

Večernje novosti 24.08.2021
Foto: Instagram Pevačica je podelila fotografije psa kog je spazila na putu za Čenej, gde poseduje kuću. Foto: Printskrin Instagram/bekvalceva “LJudi, danas sam na putu za Čenej našla ovo štene, prebijeno do te mere da smo mislili da je… »

Vesti dana »