Povezane vesti

Šta se ovo: Dešava!? US open ostao i bez svoje miljenice: Njujork neće videti ni Rodžera Federera, ali ni Serenu Vilijams!

Šta se ovo: Dešava!? US open ostao i bez svoje miljenice: Njujork neće videti ni Rodžera Federera, ali ni Serenu Vilijams!

Sportal blic 25.08.2021
Američka teniserka saopštila je danas da neće učestvovati na predstojećem grend slemu u Americi - US openu! Osvajačica 23 grend slem titule otkrila je razlog zbog kojeg se neće boriti za još jednu titulu. - Nakon pažljivog razmatranja i slušanja… »
Serena Vilijams se povukla sa US opena

Serena Vilijams se povukla sa US opena

Danas 25.08.2021
Američka teniserka Serena Vilijams povukla se danas sa predstojećeg Otvorenog prvenstva SAD zbog povrede tetive. „Posle ozbiljnog razmatranja i poštovanja saveta mojih lekara i mog lekarskog tima, odlučila sam da se povučem sa Ju Es opena, kako bih… »
Serena Vilijams ne igra na US openu

Serena Vilijams ne igra na US openu

Dnevnik 25.08.2021
NjUJORK: Američka teniserka Serena Vilijams objavila je danas da neće učestvovati na ovogodišnjem US Openu, koji počinje 30. avgusta. "Posle pažljivog razmatranja, prateći savete mojih doktora i medicinskog tima, odlučila sam da odustanem od US… »
Šestostruka šampionka propušta US Open

Šestostruka šampionka propušta US Open

Mozzart sport 25.08.2021
Serenu Vilijams povreda tetive prinudila 0da odustane od poslednjeg grend slem turnira u sezoni. Serena Vilijams, najbolja teniserka u ovom milenijumu propustiće US open. Kako je šestostruka osvajačica grend slem turnira u Njujorku i nesuđeni 22… »
Amerikanku nećemo gledati u Njujorku: Serena Vilijams odustala od Ju-Es opena

Amerikanku nećemo gledati u Njujorku: Serena Vilijams odustala od Ju-Es opena

Večernje novosti 25.08.2021
Foto: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA Razlog za odustajanje je povreda, pa zbog toga 39-godišnjakinja neće biti u prilici da osvoji 24. grend slem titulu. Jedna od najboljih teniserki svih vremena se oglasila putem Instagrama i saopštila svoju odluku: -… »
Novi šok za US open! Odustala i Serena, pred 40. Rođendan: Od 2017. godine juri rekordni grend slem, ali ne uspeva!

Novi šok za US open! Odustala i Serena, pred 40. Rođendan: Od 2017. godine juri rekordni grend slem, ali ne uspeva!

Mondo 25.08.2021
Povreda je ponovo jača od nje, sve podseća na Federera. Povreda je ponovo jača od nje, sve podseća na Federera. Jedna od najboljih teniserki svih vremena Serena Vilijams povukla se sa US Opena, pa se tako pridružila već Dominiku Timu, Rodžeru… »
Nije se oporavila: Serena odustala od US Opena!

Nije se oporavila: Serena odustala od US Opena!

N1 Info 25.08.2021
Proslavljena američka teniserka Serena Vilijams neće učetvovati na US Openu zbog povrede, saopšteno je zvanično u sredu. „Posle pažljivog razmatranja situacije i saveta doktora, odlučila sam da se povučem sa US Opena i dozvolim svom telu da se… »
Serena odustala od US Opena!

Serena odustala od US Opena!

Sportske.net 25.08.2021
Jedna od najtrofejnijih teniserski sveta i šestostruka osvajačica US Opena, danas je saopštila da neće moći da nastupi na poslednjem grend slemu u sezoni. Posle Federera i Nadala, još jedno važno ime u teniskom svetu propustiće turnir u Njujorku… »

Vesti dana »