Povezane vesti

Mur stigao u Beograd: "Instagram mi je poludeo"

Mur stigao u Beograd: "Instagram mi je poludeo"

Sportske.net 25.08.2021
Košarkaši Partizana sve su brojniji pošto je ovog popodneva u Beograd stigao Denis Mur, a uskoro će se pridružiti ostatku tima na pripremama na Zlatiboru. U intervjuu za klupsku televiziju rekao je da je srećan što je u Beogradu, uprkos tome što… »
Novi bek Partizana: Željko je jedan od retkih, Instagram mi poludeo od navijača

Novi bek Partizana: Željko je jedan od retkih, Instagram mi poludeo od navijača

Nova 25.08.2021
Dalas Mur stigao je u Beograd i istakao da jedva čeka da se priključi pripremama Partizana. Američki bek je zadovoljan što je stigao u Srbiju. „Hvala vam na dobrodošlici. Umoran sam, bio je to dugačak put, ali srećan sam što sam ovde, što sam… »
Partizanov stranac konačno stigao u Beograd: Amerikanci koji igraju u Evropi znaju ko je Željko, Instagram je poludeo…

Partizanov stranac konačno stigao u Beograd: Amerikanci koji igraju u Evropi znaju ko je Željko, Instagram je poludeo…

Hot sport 25.08.2021
Imaće bitnu ulogu naredne godine. Novi košarkaš Partizana Dalas Mur je konačno stigao u Beograd, pa će se uskoro priključiti ekipi koja je na pripremama na Zlatiboru. Po dolasku u Srbiju, 27-godišnji košarkaš je istakao da je po njegovom dolasku… »
Novi plej partizana u neverici – navijači su neverovatni: Željko je jedan od retkih, svi Amerikanci znaju za njega!

Novi plej partizana u neverici – navijači su neverovatni: Željko je jedan od retkih, svi Amerikanci znaju za njega!

Mondo 25.08.2021
Dalas Mur je stigao u Beograd. Dalas Mur je stigao u Beograd. Mnogo je pojačanja doveo Partizan ovog leta, krenuli su u međuvremenu i sa pripremama za novu sezonu, a sada im se priključio i novi član kluba Dalas Mur. Amerikanac je stigao u Beograd i… »
Prvi utisci Dalasa Mura: Instagram mi je poludeo od poruka, Obradovićev cv govori sam za sebe

Prvi utisci Dalasa Mura: Instagram mi je poludeo od poruka, Obradovićev cv govori sam za sebe

Mozzart sport 25.08.2021
„Jedva čekam da krenem da treniram sa saigračima“, poručuje Amerikanac. Krenuo je Partizan sa pripremama, a još malo će se ekipi Željka Obradovića pridružiti i prvi plejmejker, Dalas Mur. Amerikanac je stigao u Beograd i izneo prve utiske… »

Vesti dana »