Povezane vesti

Balkanska ulica sa Lanetom Gutovićem večeras na Nova S

Balkanska ulica sa Lanetom Gutovićem večeras na Nova S

Nova 25.08.2021
Specijalna repriza emisije Balkanskom ulicom, epizoda u kojoj je gost preminuli legendarni glumac Lane Gutović, biće emitovana večeras od 21 čas na televiziji Nova S. Milan Lane Gutović preminuo je danas u 76. godini posle duge i teške bolesti… »
Preminuo glumac Milan Lane Gutović

Preminuo glumac Milan Lane Gutović

Top press 25.08.2021
Poznati glumac Milan Lane Gutović preminuo je danas u 76. godini na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, posle kraće i teške bolesti, saznaje Tanjug u Narodnom pozorištu. Gutović je prošle nedelje primljen u bolnicu, gde mu je urađen PCR test… »
Lane sa setom govorio o tome čega mu je uvek bilo malo u životu VIDEO

Lane sa setom govorio o tome čega mu je uvek bilo malo u životu VIDEO

Nova 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je danas u 76. godini posle duge i teške bolesti. Glumac je prošle nedelje primljen na Vojnomedicinsku akademiju zbog respiratornih problema, stanje mu se u poslednja dva dana naglo pogoršalo i bio je priključen na… »
Lane Gutović je imao dva braka, ime njegove prve supruge je misterija

Lane Gutović je imao dva braka, ime njegove prve supruge je misterija

Nova 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je danas u 76. godini, nakon što mu se stanje naglo pogoršalo prethodnih dana. Imao je dva braka, a svoj privatni život Lane je držao podalje od očiju javnosti. Da je u tome uspevao govori i činjenica da je ime njegove… »
Vesna Dedić o Lanetu Gutoviću: Pamtiću našu poslednju prepisku

Vesna Dedić o Lanetu Gutoviću: Pamtiću našu poslednju prepisku

Nova 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je danas u 76. godini posle duge i teške bolesti. Ovim povodom na Instagramu se oglasila voditeljka i spisateljica Vesna Dedić, koja je u karijeri imala prilike da uradi dva velika intervjua sa glumačkom legendom. Ona je na… »
Lane Gutović je imao posebno mesto za beg od slave i gradske vreve

Lane Gutović je imao posebno mesto za beg od slave i gradske vreve

Nova 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je danas u 76. godini posle duge i teške bolesti. Glumac je prošle nedelje primljen na Vojnomedicinsku akademiju zbog respiratornih problema, stanje mu se u poslednja dva dana naglo pogoršalo i bio je priključen na… »
Ne plašim se smrti, ali znam da će me sačekati! Ovako je Gutović govorio o kraju života: Ravnodušan sam, a ne bi trebalo

Ne plašim se smrti, ali znam da će me sačekati! Ovako je Gutović govorio o kraju života: Ravnodušan sam, a ne bi trebalo

Mondo 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je danas na Vojnomedicinskoj akademiji u 76. godini. Glumac Milan Lane Gutović preminuo je danas na Vojnomedicinskoj akademiji u 76. godini. MIlan Lane Gutović, jedan od najdarovitijih srpskih glumaca, preminuo je… »
Ovo je ćerka Laneta Gutovića: Dobio je u prvom braku o kom nikada nije govorio

Ovo je ćerka Laneta Gutovića: Dobio je u prvom braku o kom nikada nije govorio

Večernje novosti 25.08.2021
Foto: TV Novosti Glumac je imao dva braka, a u prvom, o kom nikada nije hteo da govori, dobio je ćerku Milicu. Milica Gutović, ćerka proslavljenog srpskog glumca Milana Laneta Gutovića veoma podseća na svog oca i poput njega je odabrala umetnost za… »

Vesti dana »