Povezane vesti

Plačem i ne mogu da se smirim, on je bio legenda, veliki je to gubitak: Poznati se opraštaju od Laneta, velika tuga na…

Plačem i ne mogu da se smirim, on je bio legenda, veliki je to gubitak: Poznati se opraštaju od Laneta, velika tuga na…

Kurir 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Poznate ličnosti su počele da se opraštaju od legende našeg glumišta na društvenim mrežama, a neke od njih su dale i izjavu za Kurir. - Jaoj… »
Bio si moja jutarnja kafa i sa kime ću se smejati SAD? Emotivni oproštaj Milene Vasić otkriva pravu veličinu Laneta…

Bio si moja jutarnja kafa i sa kime ću se smejati SAD? Emotivni oproštaj Milene Vasić otkriva pravu veličinu Laneta…

Kurir 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Odlazak legendarnog glumca je pogodio mnoge njegove kolege. Oni se već nekoliko sati opraštaju od njega na društvenim mrežama. Glumica Milena Vasić je… »
Seka Sablić o Lanetu Gutoviću: Glumac veka, veći je od Čkalje

Seka Sablić o Lanetu Gutoviću: Glumac veka, veći je od Čkalje

N1 Info 25.08.2021
Po objavljivanju vesti o smrti Milana Laneta Gutovića, kolege glumci opraštaju se od legendarnog glumca... Glumica Jelisaveta Seka Sablić izjavila je povodom smrti Milana Laneta Gutovića da je on glumac decenije i veka. „Ja sam ga obožavala… »
Kolege se opraštaju od Gutovića: Lane u ovom svetu nema alternaciju

Kolege se opraštaju od Gutovića: Lane u ovom svetu nema alternaciju

Dnevnik 25.08.2021
BEOGRAD: Direktor Beogradskog dramskog pozorišta Jug Radivojević kaže za Tanjug da je Milan Lane Gutović bio veliki intelektualac, glumački genije, prijatelj zauvek i nepogrešiv u proceni ljudi i vremena u kojem je živeo. Vest o smrti slavnog… »
Vučić se oprostio od Milana Gutovića: Svojim jedinstvenim umetničkim pristupom obeležio čitavu eru u našoj…

Vučić se oprostio od Milana Gutovića: Svojim jedinstvenim umetničkim pristupom obeležio čitavu eru u našoj…

Kurir 25.08.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je pismo saučešća povodom smrti glumca Milana Gutovića, u kome se kaže: „Sa tugom sam primio vest o smrti Milana Gutovića, glumca koji je svojim jedinstvenim umetničkim pristupom obeležio… »
Saučešće Vučića povodom smrti Milana Gutovića

Saučešće Vučića povodom smrti Milana Gutovića

Nova 25.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas pismo saučešća povodom smrti glumca Milana Gutovića. „Sa tugom sam primio vest o smrti Milana Gutovića, glumca koji je svojim jedinstvenim umetničkim pristupom obeležio čitavu eru u našoj… »
Kolege i poznati se bolnim rečima opraštaju od Laneta Gutovića

Kolege i poznati se bolnim rečima opraštaju od Laneta Gutovića

Nova 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Vest o smrti potresla je ceo Balkan, a kolege glumci i poznati se putem društvenih mreža opraštaja od velikana srpskog glumišta. „Otišao je… »
Uskraćeni smo za lek, zbogom dobri moj! Lečić skrhan zbog smrti Laneta Gutovića, javno se oprostio od njega!

Uskraćeni smo za lek, zbogom dobri moj! Lečić skrhan zbog smrti Laneta Gutovića, javno se oprostio od njega!

Alo 25.08.2021
Milan Lane Gutović izgubio je najvažniju bitku, a njegove kolege neutešno žale za njim. Lane je preminuo danas u 75. godini na VMA. Jedan od onih koji su ga veoma cenili jeste njegov kolega, glumac Branislav Lečić koji se javno oprostio od njega… »
Ne mogu da zaustavim suze! Eva Ras potpuno slomljena: Kako ćemo bez njega, ovo je veliki gubitak

Ne mogu da zaustavim suze! Eva Ras potpuno slomljena: Kako ćemo bez njega, ovo je veliki gubitak

Alo 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je danas, a glumački svet je u šoku zbog gubitka dragog kolege. Glumica Eva Ras je bila veoma potrešena ovom vešću: Printscreen - Plačem, u šoku sam, on je bio najtalentovaniji glumac koga sam poznavala. Nijedan glumac… »
Uvek je bio spreman da pomogne Lepa Brena će zauvek pamiti Laneta po rečenici iz "Tesne kože"! (video)

Uvek je bio spreman da pomogne Lepa Brena će zauvek pamiti Laneta po rečenici iz "Tesne kože"! (video)

Alo 25.08.2021
Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini, a osim glumaca sa njim su sarađivali i neki pevači. Lepa Brena jedna je od onih koji su imali čast da ga poznaju i rade s njim, a sada se oglasila povodom smrti slavnog glumca. Brena je sada otkrila kako je… »
"Platili su to nakaznim izgledom" Lane Gutović je ovako govorio o svom životu na sceni i van njega, a jedan detalj otkriva…

"Platili su to nakaznim izgledom" Lane Gutović je ovako govorio o svom životu na sceni i van njega, a jedan detalj otkriva…

Alo 25.08.2021
Gutović je tada otkrio da u privatnom životu nije zabavan kao na sceni. Velikan srpskog glumišta Milan Lane Gutović preminuo je danas na Intenzivnoj nezi VMA u 75. godini života. Nikada nije bio od onih glumaca koji po svaku cenu žele da budu u… »

Vesti dana »