Povezane vesti

Dule Savić skrhan - Preselio se u carstvo nebesko moj drug! Dirljiv oproštaj od Laneta, tuguju i "večiti"!

Dule Savić skrhan - Preselio se u carstvo nebesko moj drug! Dirljiv oproštaj od Laneta, tuguju i "večiti"!

Mondo 25.08.2021
Legendarni Dule Savić kao i fudbalski klub Partizan oprostili su se od proslavljenog glumca Milana Laneta Gutovića. Legendarni Dule Savić kao i fudbalski klub Partizan oprostili su se od proslavljenog glumca Milana Laneta Gutovića. Srpski glumac… »
Veliki se pamte zauvek Ceca Ražnatović skrhana zbog smrti Laneta Gutovića!

Veliki se pamte zauvek Ceca Ražnatović skrhana zbog smrti Laneta Gutovića!

Alo 25.08.2021
Svetlana Ceca Ražnatović ponosna je što je poznavala Milana Laneta Gutovića (75) koji je preminuo danas u 15.45 časova na Intenzivnoj nezi VMA. Folk zvezda je istakla da je poznavala Laneta što joj je bila velika čast. Ceca nije štedela reči zbog… »
Duleta Savića potresla Lanetova smrt: Moj drug u carstvu nebeskom

Duleta Savića potresla Lanetova smrt: Moj drug u carstvu nebeskom

Nova 25.08.2021
Proslavljeni srpski fudbaler i legenda Crvene zvezde Dušan Savić oprostio se od glumačke legende Milana Laneta Gutovića. Gutović je preminuo u sredu popodne na Vojnomedicinskoj akademiji, desetak dana otkako je primljen u bolnicu zbog pogoršanja… »
Zbogom, legendo: Ceca Ražnatović oprostila se od laneta Gutovića: Veliki se pamte zauvek (foto)

Zbogom, legendo: Ceca Ražnatović oprostila se od laneta Gutovića: Veliki se pamte zauvek (foto)

Kurir 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini, nakon borbe sa opakom bolešću. Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović oglasila se tim povodom na društvenoj mreži Instagram: - Dragi Lane, bilo je zadovoljstvo i čast poznavati tebe. Zbogom legendo… »
Ovo je poslednja poruka koju sam dobila od Laneta Ana Bekuta objavila reči koje joj je Gutović napisao!

Ovo je poslednja poruka koju sam dobila od Laneta Ana Bekuta objavila reči koje joj je Gutović napisao!

Alo 25.08.2021
Glumačka legenda, Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini i za njim žale svi, a pevačica Ana Bekuta javno je otkrila šta joj je poslednje napisao. Kada je saznala da je u bolnici, Ana je Lanetu poslala poruku podrške na koju je on odgovorio… »

Vesti dana »