Povezane vesti

Emotivni oproštaj ljubomira bandovića od Laneta Gutovića: Posvetio mu pesmu zbog koje ćete se zamisliti i rastužiti!

Emotivni oproštaj ljubomira bandovića od Laneta Gutovića: Posvetio mu pesmu zbog koje ćete se zamisliti i rastužiti!

Kurir 26.08.2021
Od Milana Gutovića se kolege opraštaju na društvenim mrežama. Naš poznati glumac, Ljubomir Bandoviće se oprostio pesmom od legendarnog Laneta uz veoma emotivnu i dirljive stihove. "Sve natenane. Uvek sa strane. K’o neki agent za bolje dane. Govori… »
Velikan koji je snagom smeha istini gledao u lice: Odlazak Milana Laneta Gutovića

Velikan koji je snagom smeha istini gledao u lice: Odlazak Milana Laneta Gutovića

Blic 26.08.2021
Juče u popodnevnim satima posle teške bolesti, na Vojnomedicinskoj akademiji u 75. godini, napustio nas je veliki glumac Milan Lane Gutović. Rođen 11. avgusta 1946. godine u beogradskom naselju Umka, dobar deo života je živeo u Kumodražu… »
Dirljiv oproštaj Ljube Bandovića: „Jer gužva je u Aleji za velikane. Lane”

Dirljiv oproštaj Ljube Bandovića: „Jer gužva je u Aleji za velikane. Lane”

Nova 26.08.2021
Velikom broju kolega glumaca koji su se oprostili od Laneta Gutovića, pridružio se i Ljuba Bandović na svoj specifičan način, dirljivim stihovima. Na svom Fejsbuk profilu Bandović je napisao: „Sve natenane. Uvek sa strane. K’o neki agent za… »
Suzana perović otkrila tajnu kultne scene: Evo kako je Lane promenio haljinu Šojićevoj ljubavnici Suzi

Suzana perović otkrila tajnu kultne scene: Evo kako je Lane promenio haljinu Šojićevoj ljubavnici Suzi

Večernje novosti 26.08.2021
Foto: Printskrin/Jutjub - Imala sam čast da glumim sa njim u legendarnoj komediji Siniše Pavića gde sam igrala pevačicu Suzi. Nikada neću zaboraviti kada smo snimali scenu na brodu. Imala sam na sebi belu haljinu i kad me je video tražio je makaze… »
Pevačica otkrila tajnu kultne scene: Bila sam nervozna kada sam ušla, on me je pogledao i viknuo "Dajte makaze!"

Pevačica otkrila tajnu kultne scene: Bila sam nervozna kada sam ušla, on me je pogledao i viknuo "Dajte makaze!"

Mondo 26.08.2021
Pevačica koja je u "Tesnoj koži" igrala ljubavnicu Srećka Šojića, otkrila zašto je pevačica Suzi bila u miniću. Pevačica koja je u "Tesnoj koži" igrala ljubavnicu Srećka Šojića, otkrila zašto je pevačica Suzi bila u miniću. Milan Lane… »
Sahrana glumca Milana Gutovića 28. avgusta u Kumodražu

Sahrana glumca Milana Gutovića 28. avgusta u Kumodražu

Danas 26.08.2021
Sahrana glumca Milana Gutovića, koji je danas preminuo na Vojnomedicinskoj akademiji, biće održana u subotu na kumodraškom groblju gde počivaju i njegovi roditelji, izjavio je za Novosti Lanetov sin Spasoje Gutović. – Neće biti komemoracije, to… »
Lanetova ćerka neodoljivo podseća na njega! Krenula je očevim stopama - Evo gde smo je gledali i kako izgleda (foto)

Lanetova ćerka neodoljivo podseća na njega! Krenula je očevim stopama - Evo gde smo je gledali i kako izgleda (foto)

Mondo 26.08.2021
Najstarija je od troje dece. Najstarija je od troje dece. Milan Lane Gutović preminuo je u 76. godini na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, prijatelji i kolege se opraštaju od legendarnog glumca koji će biti sahranjen na kumodraškom groblju u… »
Bio si moja jutarnja kafa, razumeo si život! Emotivni oproštaj poznate glumice od Laneta Gutovića pokazuje kakva je on…

Bio si moja jutarnja kafa, razumeo si život! Emotivni oproštaj poznate glumice od Laneta Gutovića pokazuje kakva je on…

Alo 26.08.2021
Vest o smrti Laneta Gutovića potresla je celu Srbiju i glumački svet. Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Odlazak legendarnog glumca je pogodio mnoge njegove kolege. Oni se već nekoliko sati… »
Lane Gutović će biti sahranjen na lokalnom groblju: Legendarni glumac nije želeo u Aleju velikana

Lane Gutović će biti sahranjen na lokalnom groblju: Legendarni glumac nije želeo u Aleju velikana

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović biće sahranjen u subotu u 12 časova na lokalnom kumodraškom groblju. Kako "Novosti" saznaju, glumac je za života izrazio želju da ne bude sahranje u Aleji velikana ili u Aleji zaslužnih građana. Milan Lane Gutović je… »
Umro Lane Gutović: Legendarni glumac nas napustio nakon višednevne borbe

Umro Lane Gutović: Legendarni glumac nas napustio nakon višednevne borbe

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti, javlja agencija Beta kojoj je to potvrdio Gutovićev sin. Kako Tanjug piše, njima je ta informacija potvrđena u Narodom pozorištu. Lane je prošle… »
Gluma mu nije bila prvi izbor: Upisao je mehaniku, a evo ko ga je "preveo" na daske koje život znače

Gluma mu nije bila prvi izbor: Upisao je mehaniku, a evo ko ga je "preveo" na daske koje život znače

Večernje novosti 25.08.2021
Foto: TV Novosti Malo je poznato da velikom Lanetu Gutoviću gluma nije bila prvi izbor. Naime, on je završio elektrotehničku školu, i nakon toga upisao mehaniku. Ipak, primećujući njegove višestruke talente, sestra Bojana "prevela" ga je na… »
Ovo malo ko zna o lanetu gutoviću: Ostavio glumu i otišao na selo, zahtev jednog glumca ga vratio na scenu

Ovo malo ko zna o lanetu gutoviću: Ostavio glumu i otišao na selo, zahtev jednog glumca ga vratio na scenu

Večernje novosti 25.08.2021
Foto: N. Fifić Lane Gutović je igrao u velikom broju predstava, filmova i serija. Ipak, jednom prilikom je napravio totalnu pauzu - čak četiri godine je živeo u Čenti seoskim životom, daleko o javnosti i svetlosti pozornice. Foto: Фото… »
Preminuo Milan Lane Gutović

Preminuo Milan Lane Gutović

Danas 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je danas u Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, u 75. godini života. Glumac je pre više od nedelju dana primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu sa simptomima korona virusa, ali je na testu u tom trenutku… »

Vesti dana »