Povezane vesti

Oglasila se ćerka Milana Gutovića

Oglasila se ćerka Milana Gutovića

Vesti online 26.08.2021
Ćerka Laneta Gutovića, Milica Gutović, oprostila se od svog oca potresnim rečima na svom profilu na društvenoj mreži Fejsbuk. “Danas je preminuo moj otac, Milan Gutović. Nisam spremna! Nemam reči prikladne za ovaj trenutak. Na neke gubitke… »
Pošla je očevim stopama: Ćerka Laneta Gutovića iz prvog braka je glumica i balerina, a znate je iz popularne serije

Pošla je očevim stopama: Ćerka Laneta Gutovića iz prvog braka je glumica i balerina, a znate je iz popularne serije

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović svoju privatnost oduvek je držao daleko od očiju javnosti, retko kada je medijima pričao o venčanju i odnosu sa prvom suprugom. Ono što je poznato je da je sa njom dobio ćerku Milicu koja je pošla njegovim stopama… »
Lane Gutović je o ženama i velikim ljubavima malo pričao, a otkrio je i zašto nije bio boem: "Voleo sam da me devojka…

Lane Gutović je o ženama i velikim ljubavima malo pričao, a otkrio je i zašto nije bio boem: "Voleo sam da me devojka…

Blic 25.08.2021
Jedan od naših najboljih glumaca, Milan Lane Gutović preminuo je danas, iza sebe ima i te kako impresivnu karijeru, brojna ostvarenja, ali i nagrade koje je dobio tokom karijere. Na početku karijere važio je za jednog od najpoželjnijih glumaca… »
Prvi razvod pod velom tajne: Milan Lane Gutović se dva puta ženio, sa suprugama nikada nije fotografisao: "Uobražavao sam da…

Prvi razvod pod velom tajne: Milan Lane Gutović se dva puta ženio, sa suprugama nikada nije fotografisao: "Uobražavao sam da…

Blic 25.08.2021
Milan Lane Gutović iza sebe ima brojna ostvarenja, ali i nagrade koje je dobio tokom karijere. I dok o je glumi povremeno i pričao u retkim intervjuima, o privatnom životu nikada ni reč. Vrlo malo se zna, pogotovu o prvom braku. Glumac nikada nije… »

Vesti dana »