Povezane vesti
Priznati pedijatar o vakcinaciji najmlađih: Imamo milion i po dece, uglavnom sva mogu da prime vakcinu
Kurir 26.08.2021
Prvi septembar se ozbiljno približio, a sa njim i bojazan od zaražavanja dece koronavirusom. Iako su pojedini epidemiolozi javno pozvali starije maloletnike od 15,16 do 18 godina da se vakcinišu, pa čak i bez saglasnosti roditelja, takva praksa još uvek… »
Kako i gde vakcinisati decu protiv koronavirusa: Dr Nenad Bjelica objašnjava proceduru
Kurir 26.08.2021
Brojni roditelji i dalje imaju nepoznanice gde i kako vakcinisati decu protiv koronavirusa, a posebno onu uzrasta od 12 do 15 godina. Ključno mesto je dom zdravlja, a osoba izabrani pedijatar. Dr Nenad Bjelica, direktor DZ "Dr Simo Milošević" u opštini… »
Vesti dana »

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

(Grafikon) dugoročna prognoza za jesen: Već u septembru stiže prodor sa Severnog ledenog mora, zna se i kada će prvi sneg
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

(Foto, video) evo ko je biznismen čija luksuzna jahta je izgorela u budvi: Privođen zbog otmice, sin mu osuđivan za pokušaj ubistva
Blic pre 19 minutajoš 2 povezane