Povezane vesti

Edi Rama šokirao region Deca su mi pravoslavci, a ja katolik!

Edi Rama šokirao region Deca su mi pravoslavci, a ja katolik!

Alo 26.08.2021
Ja sam katolik, moja žena je muslimanka, dvoje starije dece su pravoslavci, rekao je albanski premijer Edi Rama, objašnjavajući da odluka o prihvatu izbeglica iz Avganistana nije u vezi sa religijom. Rama je rekao da to što su Albanija i Avganistan… »
Rama: Ja sam katolik, žena mi je muslimanka, a dvoje dece pravoslavci

Rama: Ja sam katolik, žena mi je muslimanka, a dvoje dece pravoslavci

Vesti online 26.08.2021
Ja sam katolik, moja žena je muslimanka, dvoje starije dece su pravoslavci, rekao je albanski premijer Edi Rama, objašnjavajući da odluka o prihvatu izbeglica iz Avganistana nije u vezi sa religijom. Rama je rekao da to što su Albanija i Avganistan… »
Edi Rama: Ja sam katolik, žena mi je muslimanka, a dvoje dece pravoslavci

Edi Rama: Ja sam katolik, žena mi je muslimanka, a dvoje dece pravoslavci

Sputnik 26.08.2021
Ja sam katolik, moja žena je muslimanka, dvoje starije dece su pravoslavci, rekao je albanski premijer Edi Rama, objašnjavajući da odluka o prihvatu izbeglica iz Avganistana nije u vezi sa religijom. Rama je rekao da to što su Albanija i Avganistan… »
Rama: Albanija će primiti oko 4.000 izbeglica iz Avganistana

Rama: Albanija će primiti oko 4.000 izbeglica iz Avganistana

N1 Info 26.08.2021
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je u intervjuu za CNN da će ta zemlja primiti oko 4.000 Avganistanaca i da se ne radi o veri ili boji, već o ljudima. Rama je rekao da bi Albanija trebalo da pruži utočište i poverenje izbeglicama u vreme krize… »
Rama: Primićemo 4.000 Avganistanaca - ja sam katolik, moja žena muslimanka, a dvoje dece su pravoslavci

Rama: Primićemo 4.000 Avganistanaca - ja sam katolik, moja žena muslimanka, a dvoje dece su pravoslavci

RTV 26.08.2021
TIRANA - Premijer Albanije Edi Rama izjavio je u intervjuu za CNN da će ta zemlja primiti oko 4.000 Avganistanaca i da se ne radi o veri ili boji, već o ljudima. Rama je rekao da bi Albanija trebalo da pruži utočište i poverenje izbeglicama u vreme… »

Vesti dana »