Povezane vesti

Novakov rival u centru skandala koji trese svet: Tukao je devojku uz reči da treba da umre, ona otkrila sve detalje!

Novakov rival u centru skandala koji trese svet: Tukao je devojku uz reči da treba da umre, ona otkrila sve detalje!

Hot sport 26.08.2021
Da li će odgovarati za ovo? Nemački teniser Aleksandar Zverev, našao se u centru skandala kada je njegova devojka Olga Šaripova pre 10 meseci otkrila da ju je on psihički maltretirao u toku njihove veze. Takođe, ona je istakla da je jednom i… »
Nove optužbe na račun zvereva! Davio bivšu devojku i govorio joj: "Nadam se da ćeš umreti"

Nove optužbe na račun zvereva! Davio bivšu devojku i govorio joj: "Nadam se da ćeš umreti"

Večernje novosti 26.08.2021
Foto: EPA-EFE/ YOAN VALAT Govorila je o prethodnim slučajevima nasilja u NJujorku i na Lejver kupu, a konačno su se rastali posle incidenta u Šangaju. Ona je pričala o novim stvarima za magazin Slate. Šaripova kaže da je tada ponudila Zverevu da… »
Teške optužbe! Bivša devojka Zvereva do detalja o nasilju: Zgrabio me za grlo i pritisnuo na zid, udarao me, bila sam…

Teške optužbe! Bivša devojka Zvereva do detalja o nasilju: Zgrabio me za grlo i pritisnuo na zid, udarao me, bila sam…

Kurir 26.08.2021
Olga Šaripova, bivša devojka Saše Zvereva, ne prestaje da ga optužuje za navodno maltretiranje, a posle deset meseci od posle prvog dela priče, sada je izašao je i drugi deo intervjua u kojem ona govori o nasilju koje se dogodilo tokom turnira u… »
Novi jezivi detalji - zverev tukao olgu i vikao: Trebalo je da umreš!? Bivša devojka otkrila dokaze protiv tenisera!

Novi jezivi detalji - zverev tukao olgu i vikao: Trebalo je da umreš!? Bivša devojka otkrila dokaze protiv tenisera!

Mondo 26.08.2021
Bivša devojka Saše Zvereva, Olga Šaripova do detalja je opisala na koji način je teniser maltretirao. Bivša devojka Saše Zvereva, Olga Šaripova do detalja je opisala na koji način je teniser maltretirao. Četvrti teniser sveta igra jednu od… »
Zverev me zgrabio za grlo i udarao: Nadam se da ćeš umreti!

Zverev me zgrabio za grlo i udarao: Nadam se da ćeš umreti!

N1 Info 26.08.2021
Deset meseci posle prvog dela priče o navodnom nasilju Aleksandera Zvereva, jednog od najboljih tenisera sveta, izašao je i drugi deo intervjua sa Olgom Šaripovom, njegovom bivšom devojkom, u kojem ona govori o nasilju koje se dogodilo tokom turnira u… »
Bivša devojka o Zverevu: Tukao me i govorio da je trebalo da umrem

Bivša devojka o Zverevu: Tukao me i govorio da je trebalo da umrem

Nova 26.08.2021
Olga Šaripova, bivša devojka Aleksandra Zvereva, još jednom ga je optužila za maltretiranje tokom veze. Prošlo je deset meseci od prvog dela priče, a sada je za Slejt izašao i drugi deo intervjua u kojem ona govori o nasilju koje se dogodilo tokom… »

Vesti dana »