Povezane vesti
Lajčak: Sastanak glavnih pregovarača početkom septembra
RTV 26.08.2021
BEOGRAD - Specijalni predstavnik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak najavio je danas da će se sledeći sastanak na nivou glavnih pregovarača održati početkom septembra. Lajčak je objavio je na svom Tviter nalogu da je danas… »
Lajčak održao sastanke sa Petkovićem i Bislimijem
Nova 26.08.2021
Specijalni izaslanik Evropske unije (EU) za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak objavio je na svom Tviter nalogu da je danas održao odvojene sastanke sa šefovima pregovaračkih timova Srbije Petrom Petkovićem i Kosova Besnikom Bislimijem. „Danas… »
Lajčak sa šefovima pregovaračkih timova Srbije i Kosova o nastavku dijaloga
Slobodna Evropa 26.08.2021
Specijalni izaslanik Evropske unije (EU) za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak objavio je na svom Tviter nalogu da je u četvrtak, 26. avgusta održao odvojene sastanke sa šefovima pregovaračkih timova Srbije i Kosova, Petrom Petkovićem i Besnikom… »
Vesti dana »

Ekspolozije u Kursku! Ukrajinski dronovi pogodili nuklearku, pušteni snimci
Telegraf pre 1 satjoš 22 povezane

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci i dalje najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 18 povezanih

Vučić o novim ekonomskim merama: Odnosiće se na sve proizvode, pre svega na prehrambene
Blic pre 3 minutajoš 105 povezanih

Markez nastavio dominaciju u Moto GP šampionatu - slavio i u Mađarskoj
RTS pre 43 minutajoš 19 povezanih