Povezane vesti

Piksi o kvalifikacijama, večitima u Evropi i zašto ne zove igrače iz Zvezde i Partizana

Piksi o kvalifikacijama, večitima u Evropi i zašto ne zove igrače iz Zvezde i Partizana

Vesti online 27.08.2021
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije uoči okupljanja reprezentativaca pred kvalifikacione mečeve za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. Piksi je istakao da veruje u ovu grupu, da je sličan sastav kao u martu, i… »
Piksi pred kvalifikacije: ‘Ja verujem u ove igrače, mislim da nisam pogrešio!’

Piksi pred kvalifikacije: ‘Ja verujem u ove igrače, mislim da nisam pogrešio!’

Hot sport 27.08.2021
Selektor Srbije održao konferenciju za medije pred septembarske kvalifikacije. Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije uoči okupljanja reprezentacije Srbije za septembarske kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine… »
Stojković: Važne utakmice u kvalifikacijama, verujem u igrače

Stojković: Važne utakmice u kvalifikacijama, verujem u igrače

Novi magazin 27.08.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas da je pred ekipom važan period u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, tokom kojeg će igrati dve utakmice i da veruje u igrače koje je pozvao za te duele. "Nalazimo se pred… »
Piksi ne može da prežali neuspeh Srbije - ko sve nije bio tamo! Selektor dao obećanje - Ne brinite, popravićemo to!

Piksi ne može da prežali neuspeh Srbije - ko sve nije bio tamo! Selektor dao obećanje - Ne brinite, popravićemo to!

Mondo 27.08.2021
Selektor reprezentacije ističe da veruje u ovu ekipu Srbije i najavljuje mečeve protiv Luksemburga i Republike Irske u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Selektor reprezentacije ističe da veruje u ovu ekipu Srbije i najavljuje mečeve protiv… »
Piksi oduševljen Zvezdom i Partizanom, ali objasnio zašto nema njihovih igrača

Piksi oduševljen Zvezdom i Partizanom, ali objasnio zašto nema njihovih igrača

Nova 27.08.2021
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi pričao je pred novo okupljanje fudbalske reprezentacije Srbije, uoči nastavka kvalifikacija za Mundijal 2022. godine u Kataru. Fudbalere Srbije očekuju tri utakmice. Prvo će odmeriti snage sa reprezentacijom… »
Selektor se obratio javnosti: Piksi: Nisam menadžer igračima, meni ništa ne znači u kom klubu igraju! Fudbaleri Zvezde i…

Selektor se obratio javnosti: Piksi: Nisam menadžer igračima, meni ništa ne znači u kom klubu igraju! Fudbaleri Zvezde i…

Sportal blic 27.08.2021
obraća se javnosti pred novo okupljanje fudbalske reprezentacije Srbije, od 11 časova. Fudbalere Srbije očekuju tri utakmice. Prvo će odmeriti snage sa reprezentacijom Katara, a taj prijateljski meč će biti odigran u Debrecenu 1. septembra, nakon… »
Dragan Stojković Piksi: Dosta igrača Zvezde i Partizana mi se sviđa, ali oni igraju za neke druge reprezentacije

Dragan Stojković Piksi: Dosta igrača Zvezde i Partizana mi se sviđa, ali oni igraju za neke druge reprezentacije

Večernje novosti 27.08.2021
FOTO: N. Iljukić Prethodno je na programu prijateljska utakmica sa Katarom koja se igra 1. septembra. O ovim mečevima, ali i imenima igrača na spisku govorio je selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi. - Računam na sve igrače, to sam im rekao od… »
Piksi: "Igrači koji mi se sviđaju iz Zvezde i Partizana ne mogu da igraju za Srbiju"

Piksi: "Igrači koji mi se sviđaju iz Zvezde i Partizana ne mogu da igraju za Srbiju"

Sportske.net 27.08.2021
Fudbaleri Srbije nastavljaju borbu za plasman na Svetsko prvenstvo. Predstojeće kvalifikacije će otvoriti protiv Luksemburga u Beogradu 4. septembra, a tri dana nakon toga, putuju u Irsku. Selektor Dragan Stojković Piksi govorio je na konferenciji za… »
Piksi: Igrači Zvezde i Partizana koji se meni sviđaju ne mogu da igraju za Srbiju

Piksi: Igrači Zvezde i Partizana koji se meni sviđaju ne mogu da igraju za Srbiju

Mozzart sport 27.08.2021
„Pričali smo sa UEFA, probali, ali oni igraju za neke druge reprezentacije“, kaže selektor Orlova. Dobra podloga je napravljena, baš kao i iskorak u igri i rezultatima, sada je došao idealan trenutak da se sve to potvrdi. Reprezentacija Srbije će… »
Ovaj tim napada Srbiju: Trener Irske objavio spisak igrača za meč protiv naše reprezentacije!

Ovaj tim napada Srbiju: Trener Irske objavio spisak igrača za meč protiv naše reprezentacije!

Hot sport 27.08.2021
Neće biti lako! Reprezentacija Srbije 7. septembra gostuje selekciji Irske u Dablinu u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Trener Irske Stiven Keni objavio je spisak igrača za taj meč. Stefan Mitrovic (L) and Aleksandar Mitrovic Fudbal-FIFA… »

Vesti dana »