Povezane vesti
Silvio Berluskoni primljen u bolnicu u Milanu
N1 Info 27.08.2021
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni primljen je u milansku bolnicu San Rafaele u četvrtak uveče, rekao je u petak izvor iz njegove stranke Forza Italia. „Morao je da bude primljen na temeljan klinički pregled“, rekao je izvor, ne navodeći više… »
Opet hospitalizovan: Bivši italijanski premijer ponovo primljen u bolnicu
Kurir 27.08.2021
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni primljen je u bolnicu San Rafaele u Milanu. Izvor iz njegove partije nije rekao Rojtersu u kakvom je stanju italijanski milijarder, koji je sinoć primljen u bolnicu. Berluskoni (84) u poslednjih godinu dana… »
Berluskoni ponovo primljen u bolnicu
Nova 27.08.2021
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni primljen je u bolnicu San Rafael u Milanu, javlja danas Rojters pozivajući se na neimenovani izvor iz njegove partije Napred Italijo (Forza Italia). On je rekao da je Berluskoni (84) primljen sinoć u bolnicu… »
Vesti dana »
U Francuskoj mlađima od 15 godina zabranjena upotreba društvenih mreža
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Aneli Ahmić u zagrljaju Asminove majke i sestre Maze po licu i teše bivšu snajku, dirljive scene u Eliti nakon finala: "Imale smo lep odnos" (video)
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
Promenljivo oblačno sa kišom i pljuskovima, temperatura do 28 stepeni
RTS pre 20 minutajoš 3 povezane
Vremeplov: Hrišćanska vojska potukla Turke, koji su odustali od opsade Beograda
RTV pre 6 satijoš 1 povezana




