Povezane vesti

Piksi pred kvalifikacione mečeve: Ne živi se od prošlosti već od sadašnjeg momenta

Piksi pred kvalifikacione mečeve: Ne živi se od prošlosti već od sadašnjeg momenta

Radio 021 27.08.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je pred ekipom važan period u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, tokom kojeg će igrati dve utakmice. Naveo je i da veruje u igrače koje je pozvao za te duele. "Nalazimo se pred… »
Piksi otkrio - UEFA nam zabranila neke igrače Zvezde i Partizana: Hteo ih u nacionalnom timu, ali propisi su jasni!

Piksi otkrio - UEFA nam zabranila neke igrače Zvezde i Partizana: Hteo ih u nacionalnom timu, ali propisi su jasni!

Mondo 27.08.2021
Hteo je neka nova lica, ali nije uspeo! Hteo je neka nova lica, ali nije uspeo! Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković je pred mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru izdvojio vreme i da prokomentariše igre srpskih klubova u Evropi… »
Ne moram ja ništa u životu, ali taj dečko me naterao da ga pozovem: Piksija srpski biser oduševio posle dominacije u LŠ!

Ne moram ja ništa u životu, ali taj dečko me naterao da ga pozovem: Piksija srpski biser oduševio posle dominacije u LŠ!

Mondo 27.08.2021
Crta se novo ime na spisku nacionalnog tima, a ako ovako nastavi mogao bi da bude redovan u reprezentaciji! Crta se novo ime na spisku nacionalnog tima, a ako ovako nastavi mogao bi da bude redovan u reprezentaciji! Fudbalska reprezentacija Srbije… »

Vesti dana »