Povezane vesti

Mitrović u Fulamu do 2026. godine

Mitrović u Fulamu do 2026. godine

Sportski žurnal 27.08.2021
"Kod kuće sam i srećan sam što ostajem ovde u narednih pet godina. Želim da se zahvalim svima u klubu što su učinili da se osećam kao kod kuće i što su verovali u mene" Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović produžio je ugovor sa ekipom Fulama do… »
Mitrović u Fulamu do 2026. godine

Mitrović u Fulamu do 2026. godine

Dnevnik 27.08.2021
LONDON: Fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović produžio je ugovor sa Fulamom do 2026. godine, saopštio je londonski klub. "Kod kuće sam i srećan sam što ostajem ovde u narednih pet godina. Želim da se zahvalim svima u klubu što su… »
Mitrović produžio ugovor s Fulamom: Ovo je moj dom

Mitrović produžio ugovor s Fulamom: Ovo je moj dom

N1 Info 27.08.2021
Aleksandar Mitrović produžio je ugovor sa Fulamom. Srspki fudbaler će na 'Krejven kotidžu' ostati do leta 2026. godine. Engleski klub u petak je zvanično saopštio je da je produžio saradnju sa jednim od svojih najboljih fudbalera. „Osećaj je… »
Mitrović potpisao!

Mitrović potpisao!

Sportske.net 27.08.2021
Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović potpisao je novi petogodišnji ugovor sa Fulam i tako zacementirao svoj ostanak u klubu iz zapadnog Londona, potvrđeno je na "Krejven Kotidžu." Mitrović nije krio oduševljenje što je obnovio saradnju sa… »
Mitrović u Fulamu do 2026.

Mitrović u Fulamu do 2026.

Danas 27.08.2021
Fulam je dobro startovao u Čempionšipu, a u prva četiri kola Aleksandar Mitrović dao je tri gola i imao jednu asistenciju. Učinak po ukusu rukovodećih ljudi sa Krejven kotidža, koji su, uprkos opcijama prema kojima je srpski napadač bio deo… »
Sjajan početak sezone doneo novi ugovor: „Mitrogol“ nastavlja saradnju sa Fulamom!

Sjajan početak sezone doneo novi ugovor: „Mitrogol“ nastavlja saradnju sa Fulamom!

Hot sport 27.08.2021
Sada ima motiv više da uvede svoj klub u Premijer ligu. Stiže vest iz Engelske koja kaže da je Aleksandar Mitrović produžio uvogor sa Fulamom do 2026. godine. Sprski napadač je odlično počeo sezonu, postigao je tri gola na četiri utakmice… »
Mitrović još pet godina u Fulamu: Osećam se kao kod kuće

Mitrović još pet godina u Fulamu: Osećam se kao kod kuće

Nova 27.08.2021
Aleksandar Mitrović, srpski napadač, odlučio je da nastavi karijeru u Fulamu. Srpski napadač će još pet godina nositi dres „kolibara“ jer je potpisao ugovor do leta 2026. godine. „Osećaj je fantastičan. Ovo je bio moj dom poslednje tri… »
Defanzivci, čuvajte se: Aleksandar Mitrović ostaje u Fulamu još pet godina /foto/

Defanzivci, čuvajte se: Aleksandar Mitrović ostaje u Fulamu još pet godina /foto/

Sportal blic 27.08.2021
Početak sezone iz snova. Prvo mesto na tabeli, tri gola i asistencija u početna četiri kola Čempionšipa, a kao posledica – novi ugovor. ostaje na Krejven Kotidžu još pet godina! Srpski napadač potpisao je u petak jutro novi ugovor sa klubom iz… »
Zvanično: Mitrović ostaje u Engleskoj, potpisao ugovor do 2026. godine (foto)

Zvanično: Mitrović ostaje u Engleskoj, potpisao ugovor do 2026. godine (foto)

Večernje novosti 27.08.2021
EPA-EFE/Frank Augstein Sjajni napadač nije krio zadovoljstno što ostaje na "Krejven Kotidžu". - Osećam se neverovatno, kod kuće sam i srećan da ostajem kod kuće i narednih pet godina - rekao je Mitrović prilikom potpisivanja ugovora. Ovaj… »
Defanzivci, čuvajte se: Aleksandar Mitrović u Fulamu do 2026.

Defanzivci, čuvajte se: Aleksandar Mitrović u Fulamu do 2026.

Mozzart sport 27.08.2021
Srpski napadač produžio ugovor. Početak sezone iz snova. Prvo mesto na tabeli, tri gola i asistencija u početna četiri kola Čempionšipa, a kao posledica– novi ugovor. Aleksandar Mitrović ostaje na Kraven kotidžu još pet godina! Srpski napadač… »

Vesti dana »